Connect with us

Haber

“Yılın Köşe Yazarı Ödülü”nü alan Hürriyet yazarı Selvi: Benden çok iyi köşe yazarları var ama…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde “6. Anadolu Medya Ödülleri”nde basın camiasından ödüle layık görülenlere ödüllerini vermişti

Published

on

"Yılın Köşe Yazarı Ödülü"nü alan Hürriyet yazarı Selvi: Benden çok iyi köşe yazarları var ama...

“6. Anadolu Medya Ödülleri”nde “Yılın Köşe Yazarı Ödülü”nü alan Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, “Benden çok iyi köşe yazarları var. Onların aynı zamanda bir okuruyum. Hepsini ilgiyle okuyor, her gün yeni şeyler öğreniyorum. Ama meslektaşlarım tarafından takdir edilmek ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden bu ödülü almak onur vericiydi” dedi.

Selvi, yazısında ayrıca şu ifadeleri kullandı:

“Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının ana teması neydi?” diyecek olursanız, tek kelime ile cevap veririm: 2023 konuşmasıydı. “Erdoğan rotayı nereye çevirdi?” diye soracak olursanız, ona da tek kelime ile cevap veririm: O da, 2023 seçimleri… Erdoğan, rotayı tamamen 2023 seçimlerine çevirmiş. Konuşmasının önemli bir bölümünü 2023 seçimlerinin önemine ayırdı.

Erdoğan, 2023 seçimlerini hayati bir sınama olarak görüyor. Sadece Erdoğan değil, muhalefet liderleri de öyle görmüyor mu? Türkiye ya 90’ların Türkiye’si olacak ya da yeni Türkiye olarak tarihi yürüyüşünü sürdürecek. Kavganın özünde bu yatıyor.”

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar