Connect with us

Yaşam

Yeşim Salkım’ın babası Dursun Salkım son yolcuğuna uğurlanıyor: “Son bir kez sarılamadım”

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Yeşim Salkım’ın müzisyen babası Dursun Salkım, dün koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi. Dursun Salkım için bugün cenaze töreni düzenlenecek.

Published

on

Yeşim Salkım'ın babası Dursun Salkım son yolcuğuna uğurlanıyor: "Son bir kez sarılamadım"

Yeşim Salkım’ın, 27 Ağustos’ta koronavirüse yakalanan babası Dursun Salkım bir süredir tedavi gördüğü hastanede  yaşamını yitirdi.

Acı haberi dün sosyal medya hesabından duyuran Yeşim Salkım, “Sizin hiç babanız öldü mü? Cenette buluşalım babam…” notunu düştü.

Cenaze töreninin detaylarını paylaşan Yeşim Salkım, “Huzurla uyu babam, nur içinde uyu. Seni çok seviyorum son bir kez sarılamadım sana en çok o koyuyor bana” ifadelerini kullandı.

Dursun Salkım bugün ikindi vakti Şakirin Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’na defnedilecek.

Yeşim Salkım'ın babası Dursun Salkım son yolcuğuna uğurlanıyor: "Son bir kez sarılamadım"

ANLAYIN ARTIK DÜNYADA BİR SALGIN YOK DEMİŞTİ

Yeşim Salkım daha önce koronavirüs salgınına inanmadığın söylemiş, “Anlayın artık dünyada bir salgın yok. Bu küresel oyuna kendiniz de dahil olduğunuz için hepinizi Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne (AİHM) şikayet edeceğim, koca bir yalansınız” demişti.

Aşı karşıtı da olan Salkım sosyal medyadan paylaştığı bir videoda ise “Ben ne bedenime, ne çocuğuma dokunulmasına izin vermeyeceğim. Bizim hayatımızdan çaldınız hepiniz bunun bir bedeli olacak” ifadelerini kullanmıştı.

Advertisement
1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Gülben Ergen'den, Yeşim Salkım’ın babasının cenazesinde dikkat çeken detay!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar