Connect with us

Yaşam

Yargı dizisi Avukat Ceylin kimdir, gerçek adı ne? Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrolünü Kaan Urgancıoğlu ile paylaştığı ”Yargı” dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz’in biyografisi merak ediliyor? Peki Yargı dizisi Avukat Ceylin kimdir, gerçek adı ne? Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Published

on

Yargı dizisi Avukat Ceylin kimdir, gerçek adı ne? Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Yargı dizisinin Ceylin’i Pınar Deniz, dikkat çeken oyunculuğuyla Kanal D’de pazar akşamları sevenlerinin karşısına çıkıyor. Kaan Urgancıoğlu ile başrollerini paylaştığı dizinin sürükleyici konusu ve geniş oyuncu kadrosu her geçen gün daha da merak konusu oluyor. Peki, Yargı Ceylin kimdir? Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli? Haberimizin içerisinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Yargı dizisi Avukat Ceylin kimdir, gerçek adı ne? Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında ve nereli?

YARGI CEYLİN KİMDİR?

Ceylin, hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesine isyan etmiş, kural tanımaz ve inandığı değer ve doğrular uğruna sınırları zorlayan, “ipten adam alır” denilen cevval bir avukat. Onun için gerçek adalete erişebilmek uğruna gidilen her yol mubahtır. Bunun için yapamayacağı bir şey yoktur. Babasının yokluğunda bütün ailesini ayakta tutmaya çabalamıştır, bir nevi hala ailenin direği gibidir. Babası Zafer’e çok düşkündür. Kız kardeşi İnci ise onun en değerlisidir, adeta gözünden sakınır.

Yargı dizisi Avukat Ceylin kimdir, gerçek adı ne? Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında ve nereli?

PINAR DENİZ KİMDİR?

Deniz, 4 Kasım 1993’te Adana’da doğdu. Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana’da dünyaya geldi ve iki yaşından itibaren İstanbul, Tarabya’da büyüdü. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak yaşadı.

Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. 2016-2018 yılları arasında yayımlanan Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. 2018 yılında yayınlanan, başrolünü Berk Cankat’la paylaştığı “Bir Deli Rüzgar” dizisinde Gökçe karakterini canlandırdı. Netflix’te yayımlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırdı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar