Connect with us

Kültür Sanat

The Simpsons ne zaman bitecek?

Televizyon tarihinin en uzun senaryolu dizisi Simpsonlar’ın (The Simpsons) yapımcısı Mike Reiss, projenin sonsuza kadar sürecek şekilde kurgulandığını açıkladı.

Published

on

The Simpsons ne zaman bitecek?

Mike Reiss, şu anda 32. sezonunda olan ve 34’üncü sezon onaylı alarak şimdiden 2023’te 757 bölüme ulaşmayı garantileyen çizgi dizi Simpsonlar’ın (The Simpsons) sona erme ihtimali üzerine konuştu.

Independent Türkçe’nin haberine göre; Simpsonlar’ın (The Simpsons) sonsuza kadar sürecek bir dizi olarak kurgulandığına dikkat çeken Reiss, sona dair her girişimin kısa süre içinde dizinin yeniden başlamasıyla, uyarlama dizilerle ve film uyarlamalarıyla sonuçlanacağını söyledi.

Reiss, “Simpsonlar tamamen dünyayla, insanlıkla, dünyada olup bitenlerle ve insan olarak yaptıklarımızla ilgili ve bizce diziyi bitirmek, insanların yapabileceklerine ve dünyada gerçekleşebileceklere dair her şeyden bahsettiğimizi söylemek anlamına gelir” dedi.

Saturday Night Live ya da The Daily Show için de aynı durum geçerli olduğunu savunan 61 yaşındaki yapımcı “Güncel olaylardan bahseden her şey devam etmeli çünkü neden dursunlar ki?” dedi.

Mike Reiss “Dizi sonsuza kadar sürebilir. Sona erse bile, 5 yıl sonra yeniden başlar ya da uyarlama diziler çekilir. Kesinlikle başka bir film de olacak. Gidip bir daha dönme şansımız bile olmadı” diye konuştu.

Hayranlar yaygın olarak Simpsonlar’ın altın çağının 9. veya 10. sezonunda sona erdiğini kabul etse de dizi önemli bir izleyici kitlesini hâlâ koruyor.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar