Connect with us

Yaşam

Tarkan’dan ‘kademeli normalleşme’ tepkisi: Müzik ve eğlence sektörüne yapılan haksızlık hiç adil değil

Kademeli normalleşme kararlarına ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Tarkan, “Pandemi sürecinde müzik ve eğlence sektörüne yapılan haksızlık ve çifte standart hiç adil değil” dedi.

Published

on

Tarkan'dan 'kademeli normalleşme' tepkisi: Müzik ve eğlence sektörüne yapılan haksızlık hiç adil değil

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada kademeli normalleşme takvimini duyurdu. 1 Haziran sonrası için açıklanan kararlarda müzisyenlerin görmezden gelinmesine birçok sanatçı sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Müzisyen Tarkan da sosyal medya hesabından tepki göstererek, “Yetkililerin sanata ve sanatçıya karşı duyarsız, saygısız yaklaşımı ise ayrıca çok üzücü ve düşündürücü” dedi.

‘YETKİLİ MERCİLER SANATA VE SANATÇIYA SAHİP ÇIKMALI’

Tarkan, Twitter hesabından paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Pandemi sürecinde müzik ve eğlence sektörüne yapılan haksızlık ve çifte standart hiç adil değil. Yetkililerin sanata ve sanatçıya karşı duyarsız, saygısız yaklaşımı ise ayrıca çok üzücü ve düşündürücü. Yetkili merciler acilen müzik ve eğlence sektörünü destekleyici yönde yeni karar ve uygulamalarla sanata, sanatçıya, tüm sanat çalışanlarına ve emekçilerine sahip çıkmalı.”

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar