Connect with us

Yaşam

Tamer Karadağlı’dan Çağlar Ertuğrul’a ilk yanıt!

47. Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü alan Çağlar Ertuğrul, konuşması sırasında bir anda arkasını kontrol etmek için dönerek, “Birisi mimik yapıyor sandım” deyince ortalık karıştı. Ertuğrul, kendisine gelen tepkilerinden ardından açıklama yaptı.

Published

on

Tamer Karadağlı'dan Çağlar Ertuğrul'a ilk yanıt!

Altın Kelebek Ödülleri töreninde En İyi Erkek Oyuncu seçilen Çağlar Ertuğrul’un sahnede yaptığı hareketler Tamer Karadağlı‘ya gönderme olarak yorumlandı. Çağlar Ertuğrul, Tamer Karadağlı’yı çok sevdiğini, eğlenmek amacıyla böyl bir hareket yaptığını söyledi. Gözlerin çevrildiği Tamer Karadağlı’dan Çağlar Ertuğrul’a ilk yanıt geldi. Karadağlı, sabah.com.tr’ye konuştu.

Altın Kelebek ödül töreninde en iyi erkek oyuncu ödülünü alan Çağlar Ertuğrul, ödülünü alırken, 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödül Töreni’nde Tamer Karadağlı’nın Nihal Yalçın’a karşı yapmış olduğu hareketlere gönderme yaptı.

Konuşması esnasında bir anda dönerek arkasını kontrol eden Ertuğrul, herkesi şaşırtırken “Birisi mimik yapıyor sandım arkamda” ifadelerini kullandı.

O sırada sunucu Cem Davran ise “Bu o törenlerden değil, bak ne güzel kenarda duruyor” yorumunda bulundu.

Eleştirilere daha fazla dayanamayan ünlü oyuncu, sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu. Ertuğrul, Tamer Karadağlı’yı çok sevdiğini, ona gönderme niyeti ile yapmadığını, amacının eğlenmek olduğunu ifade etti.

Gözlerin çevrildiği diğer isim Tamer Karadağlı’dan ilk açıklama geldi. Herkesin nasıl bir tepki vereceğini merak ettiği Karadağlı sabah.com.tr’ye yaptığı açıklamada, “Espri yapmış çocukcağız. Ben çok büyütmüyorum. Bir alınganlık sözkonusu değil. Bizler onların meslek büyükleriyiz. Onlardan daha tecrübeli ağabeyleriyiz. En ufak bir davranışlarında onlara tepki gösteremeyiz. Genç kardeşlerimize karşı daha fazla toleranslı olmamız gerekiyor. Bir sorun görmüyorum.” dedi.

 

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar