Connect with us

Yaşam

Sharon Stone’dan Hollywood’u karıştıracak sözler!

Ünlü Amerikalı oyuncu Sharon Stone’un kendisi gibi oyuncu olan Meryl Streep’in kariyerini hedef alan açıklamaları sosyal medyada viral oldu.

Published

on

Sharon Stone’dan Hollywood’u karıştıracak sözler!

Sharon Stone’un verdiği son röportajda Meryl Streep’in kariyerini hedef alan sözleri sosyal medyada olay oldu. Stone, Meryl Streep’in son derece başarılı bir kadın olmasına rağmen Hollywood’da Streep gibi pek çok kadın oyuncunun olduğunu söyledi.

Stone, yeni bir söyleşide Meryl Streep’in eğlence endüstrisindeki başarılı kariyerini tartıştıktan sonra Twitter’da dikkat çekiyor.

Meryl Streep’in “inanılmaz derecede harika bir kadın ve oyuncu” olduğunu düşünmesine rağmen, Streep ile eşit derecede yetenekli başka aktrisler olduğunu ancak Steep ile aynı ikonik statüye sahip olmadıklarını düşündüğünü söyledi.

“Meryl’den çok daha iyi bir kötü karakter olabilirim”

Stone, Hollywood’un başarılı oyuncusu için şu sözleri söyledi:

“Herkes Meryl’e karşı rekabet etmeli. Bence Meryl inanılmaz derecede harika bir kadın ve oyuncu. Ama açıkçası, Meryl Streep kadar eşit derecede yetenekli başka aktrisler de var. Viola Davis, Emma Thompson, Judy Davis, Olivia Colman, Kate Winslet… Ama Meryl diyorsun ve herkes yere düşüyor. Ben Meryl’den çok daha iyi bir kötü karakter olabilirim ve eminim o da öyle der”

Açıklamaları viral oldu

Sharon Stone’un röportajda söyledikleri yayınlandıktan kısa bir süre sonra hızla viral hale geldi ve pek çok kullanıcı kendi görüşünü paylaşmaya başladı. Kullanıcıların bazıları Stone’u haklı bulduklarını ve konuşmaya devam etmesini yazarken; bazıları da tepkilerini dile getirdi ve Stone’un Streep ile aynı seviyede olmadığını belirtti.

Kaynak: Sözcü

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar