Connect with us

Yaşam

Sharon Stone: Kalbim milyonlarca parçaya bölünüyor… 11 aylıkken öldü, üç kişiye hayat verdi

Dünyaca ünlü aktris Sharon Stone’un erkek kardeşi Patrick’in 11 aylık oğlu River William, çoklu organ yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirdi. Minik River’ın vefatının ardından bağışlanan organları aracılığıyla üç kişinin hayata tutunmasını sağladığı açıklandı

Published

on

Sharon Stone: Kalbim milyonlarca parçaya bölünüyor... 11 aylıkken öldü, üç kişiye hayat verdi

Ünlü oyuncu Sharon Stone (63), zor günlerden geçiyor. Stone’un yeğeni ve aynı zamanda vaftiz oğlu olan River William, bir süredir çoklu organ yetmezliği ile mücadele ediyordu. Hastanede yoğun bakımda tedavi gören 11 aylık River William Stone, hayatını kaybetti.

ÜÇ KİŞİYE HAYAT VERDİ

Sharon Stone’un erkek kardeşi Patrick Stone’un eşi Tasha Stone, önceki gün River’ın, organ nakli bekleyen üç farklı kişiye hayat verdiğini açıkladı. Aynı paylaşım organ bağışı konusunda faaliyet gösteren bir kuruluşun sosyal medya sayfasından da yapıldı.

TAKİPÇİLERİNDEN DUA İSTEMİŞTİ

Genellikle pırıltılı hayatı ve şöhretiyle tanınan ve bununla ilgili paylaşımlar yapan tecrübeli oyuncu Sharon Stone aynı zamanda vaftiz annesi de olduğu yeğeni River için takipçilerinden dua istiyordu o paylaşımda. 63 yaşındaki Stone paylaşımına “Bir mucizeye ihtiyaçları olduğunu” da eklemişti.

Sharon Stone: Kalbim milyonlarca parçaya bölünüyor... 11 aylıkken öldü, üç kişiye hayat verdi

MUCİZE GERÇEKLEŞMEDİ

Fakat birkaç gün sonra daha acı bir haberi paylaştı Stone. Beklenen mucize gerçekleşmedi ve minik River, 8 Eylül’deki ilk doğum gününe sayılı bir zaman kala çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayata veda etti.

ACILI ANNE DUYGULARINI SATIRLARA DÖKTÜ

Üçüncü ve en küçük bebeği, kollarının arasından kayıp giden acılı anne Tasha Stone, önceki gün sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda River’ın, organ nakli bekleyen üç farklı kişiye hayat verdiğini açıklayan bir paylaşım yaptı. Aynı paylaşım organ bağışı konusunda faaliyet gösteren bir kuruluşun sosyal medya sayfasından da yapıldı.

ORGANLARI ÜÇ KİŞİYE HAYAT VERDİ

Sharon Stone’un erkek kardeşi Patrick Stone’un eşi Tasha Stone, kendisi hayata tutunamayan 11 aylık oğlunun organlarının üç kişiye hayat verdiğini Facebook paylaşımıyla duyurdu. Acılı anne “Şimdi River bir kahraman oldu. Bir çoğumuzun kendimiz için asla umut edemeyeceği bir katkıyı ölümünden sonra yaptı” diye yazdı. Sonra da “Ve bize kısacık hayatların bazen en anlamlısı olabileceğini kanıtladı” diye ekledi.

Sharon Stone: Kalbim milyonlarca parçaya bölünüyor... 11 aylıkken öldü, üç kişiye hayat verdi

‘SENİNLE GURUR DUYUYORUZ’

Tasha Stone “Tatlı oğlumuzu özlemeden geçecek tek bir günümüz, tek bir saatimiz, tek bir dakikamız hatta tek bir saniyemiz bile olmayacak. Ama onun organlarının birilerinde yaşadığını bilmek bizi biraz olsun rahatlatacak” diye ekledi.

‘KALBİM MİLYONLARCA PARÇAYA BÖLÜNÜYOR’

Üç çocuk annesi Tasha Stone, minik oğlunun ölümünden hemen sonra da Facebook hesabında duygusal bir paylaşım yaptı. Acılı anne “Tanrı’nın cennette River’a ihtiyacı vardı. Benim burada yeryüzünde olduğundan daha fazla diyemem” cümleleriyle başlayan paylaşımına şöyle devam etmişti: “Çünkü benim kalbim milyonlarca parçaya bölünüyor. Günlerim artık asla eskisi gibi olmayacak ve evrendeki en tatlı çocuk olmadan nasıl yaşayabileceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Bu acıyla ezildim. River William Stone! Sen ölçülemeyecek kadar çok sevildin. Bugün senin hastane odandan çıkıp gitmek yaptığım en zor şeydi. Seni daima seveceğim benim tatlı oğlum.”

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar