Connect with us

Yaşam

Şeyma Subaşı bebeğini kaybettiğini duyurdu

Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra son olarak Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlenmeye karar veren Şeyma Subaşı, hamile olduğunu açıklamıştı. Subaşı Instagram’dan yaptığı İngilizce açıklamayla sevenlerine kahreden haberi duyurdu.

Published

on

Şeyma Subaşı bebeğini kaybettiğini duyurdu

Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı açıklamayla Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den hamile olduğunu açıklamıştı. Geçtiğimiz haftalarda aldığı evlilik teklifi alan Şeyma Subaşı romantik teklife evet yanıtını vermişti.

Bu haberin duyulmasının ardından ortaya “Şeyma Subaşı hamile” iddiaları ortaya atılmış ancak bu iddialar Subaşı tarafından yalanlanmıştı.

İngilizce ‘hamileyim’ açıklaması yapmıştı

Instagram hesabından daha sonra bir açıklama yapan Şeyma Subaşı hamile olduğunu açıklamıştı. Subaşı paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı: Dünyadaki tüm arkadaşlara ve aileye! Son zamanlardaki tüm söylentileri doğrulamak ve hamile olduğumu bilmenizi isterim. Dürüst olmak gerekirse, evlenmek için acele etmemizin nedeni buydu.

Şeyma Subaşı bebeğini kaybettiğini duyurdu

Şeyma Subaşı bu açıklamasından birkaç gün sonra ise kötü haberi duyurdu.

Şeyma Subaşı’nın paylaştığı metnin Türkçesi şu şekilde: “Daha önce yüksek stres nedeniyle düğünün ertelenmesiyle ilgili bir paylaşımda bulunmuştum. Maalesef bu stresin bebeğimin kaybına da neden olduğunu duyurmak zorundayım. Çok üzgünüm. Tüm desteğiniz için teşekkür ederim. Yas tutmak ve bu duyguların üstesinden gelmek için zamana ihtiyacım var.”

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar