Connect with us

Yaşam

Serenay Sarıkaya’dan aşk dedikodularına cevap: Hazır değilim…

Geçtiğimiz aylarda iş insanı Haldun Demirhisar ile birliktelik yaşadığı öne sürülen Serenay Sarıkaya, kalbinin boş olduğunu dile getirdi. Samimi açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, “Hayatıma birisinin girmesine hazır değilim” ifadelerini kullandı.

Published

on

Serenay Sarıkaya'dan aşk dedikodularına cevap: Hazır değilim...

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve ‘Bergen’ filminde de rol alamayacağını açıklayan Serenay Sarıkaya, hakkında bilinmeyenleri anlattı. Bir dönem adı iş insanı Haldun Demirhisar ile aşk dedikodularına karışan Sarıkaya, özel hayatıyla ilgili konuştu.

“ŞU AN KALBİM BOŞ”

Elle Dergisi’ne konuşan ve şu an kalbinin boş olduğunu ifade eden ünlü oyuncu, “İlişkilerinde romantik ve duygusal mısın, yoksa aklın yönetimde midir?” sorusuna yanıt verdi.

1 Temmuz’da 29 yaşına basan Serenay Sarıkaya, “Fazlasıyla duygusalım maalesef. Hiç öyle plancı programcı değilim” ifadelerini kullandı.

 “HAZIR DEĞİLİM”

“O anda içimden nasıl geliyorsa öyle davranıyorum” diyen oyuncu, “Hayatıma birisinin girmesine hazır değilim” açıklamasıyla da dikkat çekti.

Serenay Sarıkaya'dan aşk dedikodularına cevap: Hazır değilim...

AŞK DEDİKODULARI

Serenay Sarıkaya ile iş insanı Haldun Demirhisar’ın geçtiğimiz haftalarda aşk yaşadığı öne sürülmüştü. İddiaların ardından ünlü oyuncu, “Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır” diyerek, söylentilerin gerçek dışı olduğunu belirtmişti. Ancak Sarıkaya’nın Göcek’te yine Demirhisar ile görüntülenmesi yine dedikoduları alevlendirmişti.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar