Connect with us

Yaşam

Selami Şahin ve İrem Derici arasındaki ‘Oh Olsun’ kavgasında yeni gelişme

Selami Şahin ve şarkıcı İrem Derici arasında yaşanan ‘Oh Olsun’ tartışmasına bir yenisi daha eklendi. Ünlü şarkıcı Selami Şahin ve oğlu Lider Şahin magazin gündemine düşen tartışmanın çarptırıldığını bu nedenle sosyal medya üzerinde de ailesi hakkında hakaret içeren paylaşımlar bulunduğunu belirterek haberlerin kaldırılması için hakimliğe talepte bulundu. Hakimlik baba ve oğul Şahin’in talebini reddetti.

Published

on

Selami Şahin ve İrem Derici arasındaki 'Oh Olsun' kavgasında yeni gelişme

İrem Derici ile Lider Şahin, 2016 yılında aşk yaşamaya başlamıştı. Ancak ikilinin birlikteliği Şahin ailesinin onay vermemesi nedeniyle bitmişti. Birbirleri hakkında yaptıkları açıklamalar nedeniyle defalarca karşı karşıya gelen İrem Derici ile Lider Şahin, son olarak Selami Şahin’in ‘Oh Olsun’ şarkısı nedeniyle karşı karşıya geldi.

Günaydın’ın haberine göre, Selami Şahin tartışmaların büyümesi üzerine yaptığı açıklamada, “İrem Hanım ile sorunum yok. Benim şarkılarım başkalarına da yasak” diye konuştu. Ünlü şarkıcı Şahin açıklamasının devamında, bu kez “Şarkılarımı benimle bir mutabakat imzalamadan kimse okuyamaz” dedi. Magazin dünyasında çalkalanan haberlerin ardından Selami Şahin ve oğlu Lider Şahin avukatları aracılığıyla harekete geçti.

Selami Şahin tartışmaların büyümesi üzerine yaptığı açıklamada, “İrem Hanım ile sorunum yok. Benim şarkılarım başkalarına da yasak” diye konuştu. Ünlü şarkıcı Şahin açıklamasının devamında, bu kez “Şarkılarımı benimle bir mutabakat imzalamadan kimse okuyamaz” dedi. Magazin dünyasında çalkalanan haberlerin ardından Selami Şahin ve oğlu Lider Şahin avukatları aracılığıyla harekete geçti.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar