Connect with us

Gündem

Sedat Peker’den yeni video için Perşembe sürprizi: İki büyük skandalı anlatacağım

Şu ana kadar 9 video yayınlayan Peker, yeni video için bir değişiklik yaparak perşembe gününü işaret etti. Peker açıklamasında, “Perşembe günü yirmi sene önce yaşanan ancak basına yansımayan iki büyük skandalı ve yeni bazı olayları anlatacağım video yayınlayacağım.” dedi.

Published

on

Sedat Peker'den yeni video için Perşembe sürprizi: İki büyük skandalı anlatacağım

YouTube’dan yayınladığı videolarda dile getirdiği iddia ve itiraflarla Türkiye’de devlet-mafya ilişkilerini yeniden tartışmaya açan suç örgütü lideri Sedat Peker 9’uncu videosundan sonra peş peşe iddialarını devam ettirmişti.

Şu ana kadar 9 video yayınlayan Peker, yeni video için bir değişiklik yaparak perşembe gününü işaret etti ve “KIRK YAŞINDAN GENÇ KARDEŞLERİM, yoğun isteğiniz üzerine perşembe günü yirmi sene önce yaşanan ancak basına yansımayan iki büyük skandalı ve yeni bazı olayları anlatacağım video yayınlayacağım.” dedi.

Peker açıklamasına,

“Bu skandalların içinde şahsım, Osman Kavala, Mehmet Cengiz, Hayyam Garipoğlu, Mesut Yılmaz, Turgut Yılmaz, Mehmet Kutman, Kamuran Çörtük, İbrahim Genç, ve daha niceleri var.

Gazetecilere, televizyon yorumcularına ve de siyasal iradenin emrine girmiş polislere, savcılara, hakimlere neden inanmamanız gerektiğini anlatacağım. Ayriyeten derin mehmeti aperitif olarak videomuza misafir edeceğim. Vallahi çok eğleneceğiz, hem de çok.” diyerek devam etti.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar