Connect with us

Yaşam

Rüzgar Erkoçların kardeşi de cinsiyet değiştirmiş

Bir döneme damga vuran Emret Komutanım dizisiyle adını duyuran Nil Erkoçlar, sonrasında birçok projede yer almıştı. Geçtiğimiz yıllarda cinsiyet değiştiren Nil Erkoçlar, Rüzgar Erkoçlar adını almış ve uzun süre magazin gündeminde yer almıştı. Erkoçlar ile ilgili bilinmeyen bir ayrıntı ortaya çıktı.

Published

on

Rüzgar Erkoçların kardeşi de cinsiyet değiştirmiş

Emret Komutanım dizisinde hayat verdiği ‘Foto Fato’ karakteriyle adını duyuran Nil Erkoçlar, sonrasında cinsiyet değiştirip Rüzgar Erkoçlar adını almıştı. Rüzgar Erkoçlar’ın kardeşi Gül Erkoçlar’ın da cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı.

‘Emret Komutanım’ dizisinde Foto Fato karakterine hayat veren Nil Erkoçlar, geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatından sonra adını Rüzgar Erkoçlar olarak değiştirmişti.

Erkoçlar’ın Tuğba Beyazoğlu ile olan düğün fotoğraflarında ise herkes o ayrıntıya odaklandı. Fotoğrafta Gül Erkoçlar’ın olmadığı fark edildi. Gerçek ise çok sonradan öğrenildi.

Nur, Nil ve Gül kardeşlerden Gül Erkoçlar’ın da cinsiyet değiştirme ameliyatı olduğu ortaya çıktı. Gül Erkoçlar ise ameliyattan sonra Görkem Batu adını almıştı.

Görkem Batu Erkoçlar, özel bir firmada grafik tasarımcı olarak çalıştığı öğrenildi.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar