Connect with us

Haber

Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir? Reşat Hacıfazlıoğlu kaç yaşında ve nereli?

Sedat Peker yayınladığı son videosunda Reşat Baba ifadesini kullandı. Reşat Baba kim olduğu da merak edilmeye başlandı. Peki Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir? Reşat Hacıfazlıoğlu kaç yaşında ve nereli?

Published

on

Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir? Reşat Hacıfazlıoğlu kaç yaşında ve nereli?

Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir? Reşat Hacıfazlıoğlu kaç yaşında nereli? Sedat Peker’in 4. videosunda ve Süleyman Soylu’ya hediye diye bahsettiği videoda ismi geçen Reşat Hacıfazlıoğlu kim? Reşat Hacıfazlıoğlu kaç yaşında? Reşat Hacıfazlıoğlu nereli?

Sedat Peker’in son videosunda akrabam dediği Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir? Reşat Hacıfazlıoğlu kaç yaşında sorusu merak ediliyor.

Sedat Peker’in videolarında söylediği isimler büyük merak konusu oluyor. Son videoda ismi geçen Reşat Hacıfazlıoğlu rizeli olduğu biliniyor.

Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir?

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Reşat Hacıfazlıoğlu’nun akrabası olduğunu yayınladığı videolarda söylüyor. Sedat Peker, son videosunda akrabası Reşat Hacıfazlıoğlu’nu da tehdit etti. Hem google’da hem sosyal platformda Reşat Hacıfazlıoğlu resmi ve fotoğrafı yer almıyor. Reşat Hacıfazlıoğlu Rizeli olduğu dışında bir bilgi yok. Reşat Hacıfazlıoğlu kaç yaşında olduğu da bilinmemekte.

 

Advertisement
1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Sedat Peker, Soylu'ya "sana bir hediyem var” dediği videoyu yayınladı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar