Connect with us

Gündem

Peker’in ‘Demirören ve Ziraat Bankası’ iddiasına öğrencilerden KYK tepkisi

Sedat Peker’in Doğan Yayın Holding’i Ziraat Bankası kredisiyle satın alan Demirören’in borcunu ödemediğini söylemesi sonrası öğrenciler “Ben de #KYKBorcumuÖdemiyorum” paylaşımları yaptı.

Published

on

Peker'in ‘Demirören ve Ziraat Bankası’ iddiasına öğrencilerden KYK tepkisi

Peker, dün yayımladığı 9. videosunda “Bu Pambukören var ya, biz gazeteyi bastık, Aydın Doğan kargaşadan korktu, yerleri verdi 750 milyon dolara. Aslında bir tanesi o kadar ederdi ama hepsini o paraya aldı. Bu 750 milyon doları Ziraat Bankası verdi. Bu sahtekar 750 milyon doların hiçbirini ödemedi biliyor musunuz, faizlerini bile ödemedi” dedi.

Pek çok sosyal medya kullanıcısı “Madem Demirören ödemiyor, o zaman ben de KYK borcumu ödemiyorum”, “Demirören’den veya bir gecede milyonlarca TL vergisi silinen yandaş şirketlerden tahsil etsinler” diyerek tepki gösterdi.

İŞTE O PAYLAŞIMLARDAN BAZILARI:

Peker'in ‘Demirören ve Ziraat Bankası’ iddiasına öğrencilerden KYK tepkisi Peker'in ‘Demirören ve Ziraat Bankası’ iddiasına öğrencilerden KYK tepkisi Peker'in ‘Demirören ve Ziraat Bankası’ iddiasına öğrencilerden KYK tepkisi Peker'in ‘Demirören ve Ziraat Bankası’ iddiasına öğrencilerden KYK tepkisi Peker'in ‘Demirören ve Ziraat Bankası’ iddiasına öğrencilerden KYK tepkisi

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar