Connect with us

Yaşam

Paris Hilton: 17 yaşındayken cinsel istismara uğradım

Dünyaca ünlü magazin figürü Paris Hilton henüz 17 yaşındayken yatılı okulda aylarca cinsel istismara maruz kaldığını açıkladı.

Published

on

Paris Hilton: 17 yaşındayken cinsel istismara uğradım

Paris Hilton, ABD’de katıldığı bir radyo programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hilton, 17 yaşındayken yatılı okulda cinsel istismara maruz kaldığını söyledi.

Hilton, yatılı okulda darbedildiğini, kendisine zorla bilmediği ilaçların içirildiğini, duş alırken izlendiğini ve ceza olarak çıplak hücre hapsine gönderildiğini ifade etti.

Bu travma nedeniyle yıllarca uykusuzluk çektiğini ve kabuslar gördüğünü ifade eden Hilton, “Bu kadar kişisel bir şey hakkında konuşmak hala korkutucu. Pek çok çocuğun aynı istismarı yaşadığını düşünerek geceleri hala uyuyamıyorum” dedi.

Hilton sözlerini şöyle sürdürdü:

“Günlük olarak sözlü, zihinsel ve fiziksel olarak istismara uğradım. Dış dünyayla bağlantım koptu ve tüm insan haklarım elimden alındı. Çocukken delici bakışların sürekli çıplak vücudumda olduğunu hissettim. Ben sadece bir çocuktum ve her gün istismar edildiğini hissettim. Geleceğimi düşünmeden beni istismar edenlere kin besliyorum.”

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar