Connect with us

Yaşam

Özcan Deniz’in yeni dizisinde eski eşi Feyza Aktan rol alıyor

Özcan Deniz’in hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği Senkron adlı dizide eski eşi Feyza Aktan da rol alıyor.

Published

on

Özcan Deniz’in yeni dizisinde eski eşi Feyza Aktan rol alıyor

GAİN’in  yeni dizisi Senkron, seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. GAİN’in suç ve gerilim türündeki yeni dizisi ‘Senkron’, izleyicileri paralel evrenlerde geçen sürükleyici bir zaman yolculuğuna davet ediyor.

Özcan Deniz’in hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği dizi de eski eşi Feyza Aktan da rol alıyor.

PARALEL EVRENLERİN KAPISINI ARALIYOR

Zamanda yolculuk mümkün mü? Paralel evrenler gerçekten var mı? Hayallerimiz, yarım kalan aşklarımız, pişmanlıklarımız veya kayıplarımız başka bir evrende varlığını sürdürüyor olabilir mi? 21. yüzyılda herkesin kafasının bir köşesini meşgul eden bu soruları konu alan Senkron, 6 bölümden oluşuyor.

Dizi, GAİN’in distopik gerilim ve suç temalarındaki ilk orijinal dizisi olma özelliğine de sahip. Yaşadıkları gizemli bir olayla kendilerini bir anda paralel evrenlerinde bulan Sedat ve Mina’nın hikayesine odaklanan Senkron, hızlı temposu ve sürükleyici hikayesiyle zaman hakkındaki düşüncelerimizi değiştirecek farklı bir seyir keyfi vaat ediyor.

‘SENKRON’ Nisan ayından itibaren Gain’de tüm bölümleriyle izleyicisi ile buluşuyor.

SENKRON’UN OYUNCULARI KİMLER?

Özcan Deniz, Feyza Aktan, Cansel Elçin, Uygar Özçelik, Zeynep Tuğçe Bayat, Kuzey Deniz, Emre Akkuş, Melis Gürhan, Semra Dinçer ve Mazlum Kiper yer alıyor.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar