Connect with us

Yaşam

Orhan Gencebay: Gülşen evladımdır kötü söz söylemem

Usta sanatçı Orhan Gencebay, geçtiğimiz günlerde sahne kostümleriyle ilgili yaptığı ‘edep’ açıklamasının ardından şarkıcı Gülşen, “Namuslu görünmek kimlere kalmış!” ifadelerini kullanmıştı. Gencebay, sözlerinin Gülşen’e yönelik olmadığını belirterek, özür diledi

Published

on

Orhan Gencebay: Gülşen evladımdır kötü söz söylemem

Orhan Gencebay “sahne kostümü” tartışmaları için “Biz eskiden TV’ye smokinle çıkardık, şimdi zaman değişti. Tabii ki biz mayoyla çıkmıyoruz, daha günlük kıyafetlerle çıkabiliyoruz. Bunların hepsini düşünerek gereğinin olması lazım diyorum. Bu edeple, akılla ilgili bir durum” demişti. Bu açıklamanın ardından, Gencebay’ın Hülya Avşar’ın poposuna vurduğu eski görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

NOKTA KOYMAK İSTİYORUM

Gülşen de sahne aldığı mekânda “Namus” şarkısını söyledi ve “Namuslu görünmek kimlere kalmış diyerek buraya nokta koymak istiyorum” dedi.

Şarkıcının bu sözlerle Orhan Gencebay’ı kastettiği öne sürüldü. Gencebay dün “Söylemezsem Olmaz” programına bağlanarak şu açıklamayı yaptı:

“Hayatımda kimseye ne kötü bir söz söyledim ne de dedikodu yaptım. Ülkemizde herkes özgürdür. Ben ‘Gülşen Hanım yanlış bir şey yaptı’ demedim, demem de. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Gülşen benim evladımdır. Bu söz, ağır bir sözdür bana. Fakat yine de belli bir ölçüde hoş görebilirim. Böyle bir sözle muhatap olmayı kesinlikle istemezdim.”

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar