Connect with us

Kültür Sanat

Olcay Bayır’dan Londra’da müzik ziyafeti

İngiltere’de Müzik otoriteleri tarafından Britanya Dünya müziği sahnesindeki en seçkin isimlerden biri olarak kabul edilen Olcay Bayır uzun bir aradan sonra karşısına çıktığı dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı…

Published

on

Olcay Bayır’dan Londra'da müzik ziyafeti

Aldığı Klasik Batı Müziği Opera ve Müzikal eğitimini geleneksel halk müziği ile harmanlayarak oluşturduğu tarzı ile büyük beğeni toplayan Olcay Bayır, Geçtiğimiz akşam uzun bir aradan sonra Londra’daki hayranlarının karşısına çıktı. Yaklaşık 2.5 saat sahnede kalan sanatçı performansıyla ayakta alkışlandı.

Albümlerinde yer alan kendi şarkılarının yanı sıra Anadolu topraklarının unutulmaz ezgilerini de repertuvarına alan Bayır, Anadolu’da konuşulan dillerde söylediği şarkılarla kendisini dinlemeye gelen müzik tutkunlarına lezzetli bir seçki sundu.

Olcay Bayır’dan Londra'da müzik ziyafeti

Walthamstow Greenleaf Road Baptist Church’ün büyülü atmosferinde sanatçının bir de sürprizi vardı. Tamamen amatör ev hanımlarından oluşan ‘London Bendir’ grubunu da sahneye alan Olcay Bayır, kendisini dinlemeye gelen hayranlarından büyük alkış aldı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar