Connect with us

Yaşam

Nihal Yalçın’dan ‘Bir Başkadır’ paylaşımı: Ne ara hepiniz dizi yorumcusu oldunuz be?

Oyuncu Nihal Yalçın, son günlerin popüler dizisi Bir Başkadır ile ilgili yorumlara göndermede bulunarak, “Çok gaza geliyorsunuz. Bir de ne ara hepiniz dizi yorumcusu oldunuz be?” dedi.

Published

on

Nihal Yalçın’dan 'Bir Başkadır' paylaşımı: Ne ara hepiniz dizi yorumcusu oldunuz be?

Oyuncu Nihal Yalçın, Berkun Oya tarafından yazılıp yönetilen ve Netflix’te yayınlanan son günlerin popüler dizisi Bir Başkadır ile ilgili yapılan yorumlara dair eleştiride bulundu.

Değerlendirmelerini Twitter hesabından paylaşan Yalçın, ‘çok fazla gaza gelindiğini’ savundu. Yalçın ayrıca, dizinin oyuncularına yapılan övgülerle ilgili de yorum yaparak, “Karnıma ağrılar giriyor” dedi.

Yalçın’ın isim vermeden Bir Başkadır dizisiyle ilgili yapılan yorumlara dair paylaşımları şu şekilde:

‘CEHALET DEMEYELİM DE…’

“Günaydın. Çok gaza geliyorsunuz birbirinizden, birbirinizi çok etkiliyorsunuz. Görüyorum burdan hep. Bir de en ara hepiniz dizi yorumcusu oldunuz be? Oyunculuk falan övüyorsunuz bir de, böyle karnıma ağrılar giriyor. Bazı konularda benim cehaletimin görüldüğü kadar görüyorum cehaletinizi. Hadi ona cehalet demeyeyim de, kendinizi bilmezliğiniz diyeyim :). Çok önemsiyorsunuz kendinizi.”

Nihal Yalçın’ın, Bir Başkadır dizisinde Öykü Karayel’in canlandırdığı Meryem karakteri için ilk düşünülen isim olduğu iddia ediliyor.

Nihal Yalçın’dan 'Bir Başkadır' paylaşımı: Ne ara hepiniz dizi yorumcusu oldunuz be?

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar