Connect with us

Yaşam

Mustafa Sandal ve Emina Jahovic arasındaki ‘nafaka’ kavgası büyüyor

Sırp şarkıcı Emina Jahovic, nafakasını ödemediği gerekçesiyle eski eşi ve iki çocuğunun babası Mustafa Sandal’ı icraya vermişti. Ünlü popçu, Jahovic’e toplam 1.8 milyon ödediğini kanıtlayınca dava iptal edildi.

Published

on

Mustafa Sandal ve Emina Jahovic arasındaki 'nafaka' kavgası büyüyor

2008 yılında nikah masasına oturan Mustafa Sandal ile Emina Jahovic çifti 2018’de boşanma kararı aldı. Yollarını ayıran eski eşler arasında ise sular durulmuyor.

Sırp şarkıcı Emina Jahovic, Mustafa Sandal’ın kendisine nafaka ödemediği iddiasında bulunarak dava açmıştı. Ancak davada yeni bir gelişme yaşandı. Hürriyet’in haberine göre; İstanbul Nöbetçi İcra Mahkemesi’nin verdiği kararda, Mustafa Sandal’ın eski eşine 968 bin lira nafaka ödemesi yaptığı banka dekontlarıyla belirlenip onaylandı.

Sandal’a ait olan Çubuklu Vadi’deki villanın iki yıllık kira bedeli olarak 900 bin lira daha Emina Jahovic’e ödendiği ortaya çıktı. Mahkeme kararında, Sandal’ın, oğulları Yaman ve Yavuz’un okul taksitleri ile diğer tüm zorunlu ihtiyaçlarını da eksiksiz ödediği görüldü.

İstanbul 2. İcra Hukuk Mahkemesi, “Birikmiş nafaka alacağı” iddiasıyla ilgili Mustafa Sandal’ın durdurma talebini kabul etti.

Yani icra takibini gerektirecek resmi olarak kesinleşmiş bir nafaka alacağı yok.

 

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar