Connect with us

Politika

MHP lideri Bahçeli: Sorun yok demiyoruz…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu… Bahçeli, “Sorun yok demiyoruz, CHP’nin anlattığı gibi tablo yok” açıklaması yaptı.

Published

on

MHP lideri Bahçeli: Sorun yok demiyoruz...

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin TBMM’de gerçekleştirilen grup toplantısında konuşuyor…

“Kılıçdaroğlu, geçmiş beyanlarıyla ters düşmüştür” diyen Bahçeli, “Belediye yönetimleri millete hizmetin ilk halkasıdır. CHP’li belediyeler özerk bir yönetim değildir. Her belediye başkanı görevinin gereğini yapmıştır” değerlendirmesinde bulundu.

Devlet Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“KILIÇDAROĞLU GEÇMİŞ BEYANLARIYLA TERS DÜŞMÜŞTÜR”

Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediye başkanları toplantısı açılışında konuşan Kılıçdaroğlu baltayı taşa vurmuştur.  Kılıçdaroğlu geçmiş beyanlarıyla ters düşmüştür. Siyasi hıncına yenilen bu zatın ne sözü sözdür, ne de siyaset anlayışı millet ve ülke yararınadır. CHP’li belediyeler özerk bir yönetim değildir. Bu belediyeler gökten zembille inmemiştir. Nüfusun yüzde 54’ünün CHP’li belediyeler tarafından yönetildiğini vurgulamak, devlet içinde başka bir devlet varmış gibi değerlendirme yapmanın diğer bir şeklidir.

“KILIÇDAROĞLU BİLDİĞİMİZ KADARIYLA HAZİNE BULMADI, DARPHANE KURMADI”

Kılıçdaroğlu 11 Mart 2020’den 14 Haziran 2021’e kadar 1 milyon 465 bin haneye nakdi yardım yaptıklarını 1 milyon 200 bin hanenin borcu olmasına rağmen suyunu kesmediklerini duyurmuştur. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Kılıçdaroğlu bildiğimiz kadarıyla hazine bulmadı, darphane kurmadı. Ortaya çıkan faturayı da cebinden ödemedi. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ne verildiyse helali hoş olsun.

Dost edebiyatının iyice suyu çıkmıştır, Kılıçdaroğlu’nun birlikte iktidar olmayı hedeflediği dostları arasında PKK’nın, FETÖ’nün, DHKPC’nin, dış güçlerin, Türk düşmanlarının sıralamadaki yeri neresidir?

Bugün dost olanın, yarın düşman olmayacağı garanti değildir.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar