Connect with us

Spor

Messi: Hayatım sıkıcı, işten eve, evden işe

Barcelona’daki geleceği tartışma konusu olan Arjantinli yıldız Lionel Messi, kendisi hakkında merak edilenleri anlattı. Messi, hayatının bazen çok sıkıcı olduğunu belirterek, “Uyanıyorum, kahvaltı yapıyorum, çocukları okula götürüyorum, idman yapıyorum ve eve geri dönüyorum” dedi.

Published

on

Messi: Hayatım sıkıcı, işten eve, evden işe

Sezon başında Barcelona’dan ayrılmak isteyen ancak daha sonra sözleşmesini tamamlamak için bir sezon daha kulüpte kalmaya karar veren Lionel Messi, geleceği ve özel hayatı hakkında açıklamalarda bulundu.

İspanya’da yayın yapan TV kanalı La Sexta’ya konuşan Arjantinli yıldız, “Bazen anonim bir insan olmak isterdim” dedi. Messi, kariyeri boyunca karşılaştırıldığı Cristiano Ronaldo’yu hayran olduğu sporcular arasında saysa da Real Madrid’de asla futbol oynamayacağını söyledi.

Messi, pandemi nedeniyle daralan futbol ekonomisinin Barcelona’yı da vurduğunu kaydederek, “Barcelona benim hayatım, bana her şeyi verdi. Arjantin’de yaşadığımdan daha uzun süre burada yaşadım. Her şeyi burada öğrendim. Bu kulüp, bir oyuncu ve insan olarak beni ben yapan kulüp. Barcelona, finansal olarak çok zor durumda, herkes için zor bir durum. Daha önce alışık olduğumuz noktaya geri dönmek çok zorlayıcı olacak” diye konuştu.

‘AĞLAMADIM AMA ÇOK ACI ÇEKTİM’

33 yaşındaki Messi, özel hayatı hakkında da daha önce yapmadığı bazı açıklamalarda bulundu. Messi şunları söyledi:

“İnsanların benimle ilgili dediklerine aldırmıyorum, herkesin kendi fikri var. Son zamanlarda sportif olaylarla ilgili ağlamadım ama çok acı çektim. Başka durumlarla ilgili ağladım ancak detayına girmek istemiyorum. Hayatım normal ve bazen sıkıcı. Uyanıyorum, kahvaltı yapıyorum, çocukları okula götürüyorum, idman yapıyorum ve eve geri dönüyorum. Psikoloğa gidebilirdim ana hiç gitmedim. Gitmem gerektiğini söylediler, ihtiyacım da vardı ancak gitmedim.”

ABD MESAJI: BENİM HAYALİM

Ayrıca “Bir gün ABD’de oynamak istiyorum, bu benim hayalim” diyen Lionel Messi, sezon sonuna kadar hiçbir takımla görüşmeyeceğini açıklandı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar