Connect with us

Yaşam

Merhum sanatçı Rasim Öztekin’in eşinden duygulandıran paylaşım: Alyansın parmağımda, sevdan kalbimde

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden usta sanatçı Rasim Öztekin’in eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin, evliliklerinin 16. yıldönümünde duygularını dile getirdi

Published

on

Merhum sanatçı Rasim Öztekin'in eşinden duygulandıran paylaşım: Alyansın parmağımda, sevdan kalbimde

Tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin, geçirdiği kalp krizi nedeniyle 8 Mart’ta hayatını kaybetmişti. 62 yaşında vefat eden Öztekin’in ölümü Türkiye’yi yasa boğmuştu.

Usta oyuncunun eşi Esra Kazancıbaşı, Instagram hesabından yayınladığı duygusal bir mesaj ile evliliklerinin 16. yılını kutladı.

Rasim Öztekin ile nikah fotoğraflarını yayınlayan Kazancıbaşı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Hani, 16. yılımızı Ege’nin mavisi ile zeytin ağaçlarının buluştuğu o şirin koyda kutlayacaktık? Hani orta yaştan, yaşlılığa doğru uzanan yolda dün olduğu gibi bugün de yarın da ‘Hastalıkta sağlıkta…’ diyerek birbirimizin ellerini hiç bırakmayacaktık? Hani birlikte yaşlanacaktık? Hani deniz kenarında bütün gün mayonla dolaşacağın ve minik bahçesini hortumla sulayabileceğin bir evimiz olacaktı?

Şimdi ne sen varsın, ne hayallerimiz, ne de her evlilik yıl dönümümüzde yolladığın kıpkırmızı veya pespembe güllerin… Bu evlilik yıl dönümümüzde gözlerine değil, gökyüzüne bakarak sevgimi fısıldayacağım.

İyi ki birbirimize eş, yoldaş, sırdaş, dost, sevgili ve hayat arkadaşı olduk. Yaşamdaki onurlu, omurgalı duruşuna, dürüstlüğüne, hayata hep olumlu yönüyle bakışına, zekana, neşene, iyi ve tertemiz yüreğine hayran olduğum, Rasim’im, tontişim, seni çok seviyorum.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar