Connect with us

Yaşam

Meme kanseri ile mücadele eden Şimal’den yeni haber

Bir süredir meme kanseriyle mücadele eden Şimal, kemoterapi ve radyoterapi tedavisi gördükten sonra ameliyat olmuştu. Sosyal medya hesabından sık sık sağlık durumuyla ilgili takipçilerini bilgilendiren ünlü şarkıcıdan iyi haber geldi. Operasyonunun başarılı geçtiğini açıklayan Şimal, “Ettiğim dualar kabul oldu!” ifadelerini kullandı.

Published

on

Meme kanseri ile mücadele eden Şimal'den yeni haber

Şimal, geçtiğimiz yıl yapılan biyopsinin ardından kendisine meme kanseri teşhisi konulduğunu açıklamıştı. Ünlü şarkıcı, kemoterapi ve radyoterapi tedavisi gördükten sonra geçtiğimiz haftalarda ameliyat olmuştu.

Bu süreçte Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla sağlık durumuyla ilgili sevenlerini bilgilendiren ünlü şarkıcı, son olarak paylaştığı video ile müjdeyi verdi.

“Ettiğim dualar kabul oldu!” diyen 35 yaşındaki Şimal, daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biraz elimi yüzümü toplayıp, nefes alıp karşınıza çıkmak istedim çünkü çok güzel haberlerim var. Eminim ki benimle birlikte mutlu olacak çok insan var, bunu hissediyorum. Gece-gündüz ettiğim dualar kabul oldu sanırım. Ameliyatım zaten çok güzel geçmişti ama patoloji sonucumuzu bekliyorduk. Patoloji sonucumuz geldi. Tertemiz…”

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar