Connect with us

Yaşam

Masumlar Apartmanı’na damga vuran veda! İnci’nin ölümü Han’ı delirtiyor!

Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu’nun başrollerini paylaştığı Masumlar Apartmanı haftaya unutulmaz bir bölümle sezon arası veriyor. İşte detaylar…

Published

on

Masumlar Apartmanı'na damga vuran veda! İnci'nin ölümü Han'ı delirtiyor!

OGM Medya’nın TRT için çektiği Masumlar Apartmanı’nda flaş bir ayrılık yaşanıyor. Bir süredir dizinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrılacağı bilgisi kulaktan kulağa yayılıyordu.

Masumlar Apartmanı'na damga vuran veda! İnci'nin ölümü Han'ı delirtiyor!

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’na veda ediyor

Ünlü oyuncunun ağır dramatik sahnelerin çekildiği dizide çok yorulduğu ve ayrılmak istediğini belirttiği öğrenildi. Farah Zeynep Abdullah sezon finali öncesi projeye veda ediyor..

Masumlar Apartmanı'na damga vuran veda! İnci'nin ölümü Han'ı delirtiyor!

İnci’nin ölümü damga vuracak

Sezona damgasını vuran dizide haftaya unutulmaz bir bölümle sezon arası veriyor. Sezon finaline Farah Zeynep Abdullah’ın hayat verdiği İnci’nin ölümü damga vuruyor. İnci’nin ölümü eşi Han’ı (Birkan Sokullu) darmadağın ediyor.

Han yol arkadaşını sarsıcı bir şekilde kaybetmenin şokuyla adeta çıldırıyor. Diziden kendi isteğiyle ayrılan Farah Zeynep Abdullah’ın nasıl öleceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Advertisement
1 Comment

1 Comment

  1. Reyhan

    7 Haziran 2021 at 16:36

    Ben anlıyorum bir diziye alışıyoruz karakterler ailenin bir üyesi gibi benimsiyoruz.sonra diziden bir bir çıkıyorlar.sonra zamanla dizinin kalitesi düşüyor.yani tabiri caizse dizinin içine ediliyor diyebiliriz.tebrikler😓

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar