Connect with us

Yaşam

MasterChef’te hangi takım kazandı? 21 Eylül MasterChef Türkiye eleme adayları ve potadaki isimler

MasterChef Türkiye 2021  21 Eylül Salı günü heyecan dolu bölümle Tv8 ekranlarında seyirci ile buluştu. Mustafa ve Sergen’in ilk eleme adayları olarak belirlendiği yarışmada, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için kırmızı ve mavi takım üyeleri Osmanlı mutfağından yemekleri yapmak için önlük giydi.

Published

on

MasterChef’te hangi takım kazandı? 21 Eylül MasterChef Türkiye eleme adayları ve potadaki isimler

MasterChef’te eleme adayları son bölümde netlik kazandı. Yeni hafta heyecanına devam eden MasterChef Türkiye’nin 21 Eylül akşamı seyirci karşısına çıkan 71. bölümünde takımlar zorlu turda şeflerin karşısında en kusursuz tabağı sunmak için zamanla yarıştı. Danilo, Somer ve Mehmet şefin yaptıkları kritik tadımın ardından oy çokluğu ile MasterChef’te haftanın  ilk dokunulmazlığını kırmızı takım kazandı. Mavi takımda yer alan yarışmacılardan 2 isim ise gecenin sonunda eleme potasına girdi. Peki, MasterChef’te eleme adayı kimler oldu? İşte, potadaki isimler ve son bölümün detayları.

MasterChef Türkiye 2021 21 Eylül Salı günü heyecan dolu bölümle Tv8 ekranlarında seyirci ile buluştu. ve Mustafa’nın ilk eleme adayları olarak belirlendiği yarışmada, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için kırmızı ve mavi takım üyeleri Osmanlı mutfağından yemekleri yapmak için önlük giydi. Oyunun kazananı kırmız takım olurken bireysel dokunulmazlığın sahibi de Burcu oldu. Mavi takımda yapılan oylamada ise MasterChef 1. ve 2. eleme adayları da Mustafa ve Sergen olarak belirlendi.  Mustafa dokunulmazlığı kazanan Burcu tarafından eleme potasına gönderilirken, Sergen ise takım oyalaması sonucu Eren ile aynı oyu aldıktan sonra kaptan Azize’nin oyu ile eleme potasına sokuldu.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar