Connect with us

Yaşam

MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 10 Eylül MasterChef’te eleme adayları kimler oldu?

MasterChef haftanın son eleme adayları, oynanan dokunulmazlık oyununun ardından netlik kazandı. Heyecanlı anların yaşandığı bölümde rakiplerinden daha az başarılı tabak çıkaran iki yarışmacı MasterChef eleme potasına girdi. Peki, MasterChef’te eleme adayı kimler oldu, kim kazandı? İşte, 10 Eylül MasterChef 5. ve 6. eleme adayları.

Published

on

MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? 10 Eylül MasterChef'te eleme adayları kimler oldu?

10 Eylül akşamı 63. bölümü ile ekranlara gelen MasterChef’te ilk olarak takımlar dokunulmazlık oyunu için kıran kırana mücadele verdi. Yarışmacıların Cunda Adası’na konuk olduğu gecede istenilen menüyü en iyi yapan mavi takım, haftanın üçüncü oyununu da kazanarak kendisini garanti altına aldı. Heyecanlı anların yaşandığı bölümde rakiplerinden daha az başarılı tabak çıkaran iki yarışmacı MasterChef eleme potasına girdi. Peki, MasterChef’te eleme adayı kimler oldu, kim kazandı? İşte, 10 Eylül MasterChef 5. ve 6. eleme adayları.

MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? 10 Eylül MasterChef'te eleme adayları kimler oldu?

Eleme adaylarının belirlendiği MasterChef Türkiye’nin Tv8 ekranlarında cuma akşamı yayınlanan son bölümünde yeni bir dokunulmazlık heyecanı yaşandı. MasterChef’te ilk etapta takımlar dokunulmazlık oyununu kazanmak için tezgah başına geçti. Cunda Adası’nda çekimi gerçekleşen özel bölümde Hülya Avşar sürprizi de yaşandı. Beş çeşit yemeğin yapıldığı haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanırken, bireysel dokunulmazlığın da sahibi Emre oldu. Gecenin sonunda ise Dilara ve İbrahim eleme adayı olarak seçildi.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’de gecenin ilk eleme adayını dokunulmazlığı kazanan Emre belirledi. Emre ilk eleme adayı olarak Dilara’nın ismini söyledi. Böylece Dilara MasterChef’te eleme potasına giren beşinci isim oldu.

Kırmızı takım daha sonra 6. adayı belirlemek için oylama yaptı. Takımda yapılan oylama sonucunda İbrahim, haftanın altıncı eleme adayı olarak belirlendi. Böylece MasterChef’te haftanın eleme adayları Azize, Safanur, Mert, Hamza, Dilara, İbrahim oldu.

MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? 10 Eylül MasterChef'te eleme adayları kimler oldu?

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda kırmızı ve mavi takım yarışmacıları Cunda Adası’na konuk oldu. Hülya Avşar’ın konuk olarak katıldığı bölümde takımlardan kabak çiçeği dolması, beğendili sübye, Boşnak mantısı, fırında mezgit, lor tatlısı menüsü hazırlaması istendi. Dokunulmazlık menüsünü hazırlamaları için yarışmacılara 1 saat zaman tanındı.

Sürenin ardından konuklar yapılan yemeklerin tadına baktı. Oy sayımı sonrasında Mavi takım, 21-19 kazanarak dokunulmazlık oyununun kazananı oldu. Kırmızı takım ise bireysel dokunulmazlık için yeniden önlük giydi.

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım üyeleri bu kez bireysel dokunulmazlık için önlük giydi. Dilara, Burcu, Emre ve İbrahim’in yarıştığı turda yarışmacılara ana ürün olarak Kapıdağı mor soğan verildi. 40 dakikalık yaratıcılık turunda kırmızı takım çeşitli tabaklar çıkardı.

Tadım sonrasında şefler, Dilara’nın yemeğini süre bittikten sonra tabağından tadım yaptığı için değerlendirmeye almadı. Şeflerin oylaması ise Emre, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Abdurrahman Dilipak: "Paranın ve makamın, şehvetin böyle çabucak başımızı döndüreceğini..." Abdurrahman Dilipak: "Paranın ve makamın, şehvetin böyle çabucak başımızı döndüreceğini..."
Haber48 dakika önce

Abdurrahman Dilipak: “Paranın ve makamın, şehvetin böyle çabucak başımızı döndüreceğini…”

Dilipak son yazısında, "Paranın ve makamın böyle çabucak başımızı döndüreceğini sanki hiç düşünmemiştik, nefsimize yenildik, toparlanmamız gerek" dedi.

Süleyman Soylu'dan 'hayat tarzı' açıklaması: 'Bugün herkes kendisini çok rahat ifade ediyor' Süleyman Soylu'dan 'hayat tarzı' açıklaması: 'Bugün herkes kendisini çok rahat ifade ediyor'
Politika1 saat önce

Süleyman Soylu’dan ‘hayat tarzı’ açıklaması: ‘Bugün herkes kendisini çok rahat ifade ediyor’

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, partisinin düzenlediği toplantıda yaptığı konuşmada, bugün Türkiye'de kimsenin hayat tarzına bir müdahalede bulunulmadığını öne sürdü. Erdoğan'a...

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan SADAT yöneticisine sert sözler: 'Feriştahınız gelse bizi korkutamaz' Kemal Kılıçdaroğlu'ndan SADAT yöneticisine sert sözler: 'Feriştahınız gelse bizi korkutamaz'
Politika1 saat önce

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan SADAT yöneticisine sert sözler: ‘Feriştahınız gelse bizi korkutamaz’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Van'da CHP Belediye Başkanları Çalıştayı'nda konuştu. Kılıçdaroğlu, SADAT'ın yönetcisi Ersan Ergür'ün 'sandıkla' ilgili sözlerine sert...

Erdoğan: "Birileri çıkıp 'aç kaldık' diyor. Vicdansızlık yapmayın. Aç kalan falan yok." Erdoğan: "Birileri çıkıp 'aç kaldık' diyor. Vicdansızlık yapmayın. Aç kalan falan yok."
Gündem22 saat önce

Erdoğan: “Birileri çıkıp ‘aç kaldık’ diyor. Vicdansızlık yapmayın. Aç kalan falan yok.”

DEİK Merkez Ofisi Açılışı ve Ustalara Saygı Ödül Töreni'nde konuşan AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Birileri çıkıp 'aç kaldık' diyor. Vicdansızlık yapmayın....

İmamoğlu, yargılanacağı davayı değerlendirdi: 'Yurdumuzun yargıç ve savcılarına güvenmek istiyorum' İmamoğlu, yargılanacağı davayı değerlendirdi: 'Yurdumuzun yargıç ve savcılarına güvenmek istiyorum'
Gündem22 saat önce

İmamoğlu, yargılanacağı davayı değerlendirdi: ‘Yurdumuzun yargıç ve savcılarına güvenmek istiyorum’

Tüm Türkiye'deki CHP'li Belediye Başkanları, Van'da bir araya geldi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Van'da; gazetecilerin 1 Haziran'da yapılacak...

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar