Connect with us

Yaşam

MasterChef’te bu hafta kim elendi? 7 Ekim 2021 Masterchef Türkiye’de elenen kim oldu?

Masterchef Türkiye yarışmasında haftanın eleme gecesi yaşandı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da bir kişi elendi. Hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme adayı oyunları sonucunda Hasan, Burcu, Mert, Dilara, Pelin ve Emre  haftanın eleme potasına giren isimleri olmuştu. Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın sunumu ile ekranlara gelen MasterChef Türkiye 2021’de, bu akşam eleme heyecanı tavan yaptı. Hasan, Burcu, Mert, Dilara, Pelin ve Emre eleme potasında yer aldığı haftada yarışmacılar iki etapta şeflerin karşısına çıktı. İlk olarak yarışmacılar, çilek ana malzemesi ile hazırladıkları yaratıcı tabakları şeflerine sundu. Yapılan tadım sonrası bu gecenin ikinci etabında istenen tabağı en az başarılı yapan isim yarışmadan elendi.

Published

on

MasterChef’te bu hafta kim elendi? 7 Ekim 2021 Masterchef Türkiye’de elenen kim oldu?

Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın sunumu ile ekranlara gelen MasterChef Türkiye 2021’de, bu akşam eleme heyecanı tavan yaptı. Burcu, Dilara, Mert, Emre, Hasan ve Pelin’in eleme potasında yer aldığı haftada yarışmacılar iki etapta şeflerin karşısına çıktı. İlk olarak yarışmacılar, çilek ana malzemesi ile hazırladıkları yaratıcı tabakları şeflerine sundu. Yapılan tadım sonrası bu gecenin ikinci etabında istenen tabağı en az başarılı yapan isim yarışmadan elendi.

MasterChef Türkiye 2021’in ekranlara gelen son bölümünde eleme gecesi heyecanı yaşandı. İki etaplı oynana eleme gecesinin ilk etabında yarışmacılar sumaktan yaratıcı yemekler yaparak şeflerinden tam not alabilmek adına yoğun çaba sarf etti.

Eleme adayı olan 6 yarışmacı, eleme gecesinin ilk etabında tabakları ile mücadele etti. Kritik ilk etabın ardından tadım yapıldı ve tabakları en çok beğenilen 2 yarışmacı elenmekten kurtuldu.

İlk etabın tadımlarını yapan şefler en beğendikleri 2 yemeği açıkladı. En başarılı tabakları yapan;  Hasan ve Dilara elenmekten kurtularak rahat bir nefes aldı.

Çilek malzemesini kullanarak en yaratıcı 2 tabağı yapan yarışmacının potadan çıkmasının ardından yarışmada rekabet daha da arttı.

Son dörde kalan  Mert, Burcu, Emre, Pelin Somer Şef tarafından hazırlanan şef tabağına en yakın tabağı en iyi şekilde yapmaya çalıştı.

MasterChef 2021’de Mehmet Şef tarafından hazırlanan şef tabağına en yakın tabağı çıkaran yarışmacı  şeflerin kritik tadımı sonrası netlik kazandı.

Danilo şef tarafından hazırlanan şef tabağına en yakın tabağını en az hatalı yapan Mert ve  Burcu son ikiye kalmaktan kurtuldu.

Son ikiye kalan Pelin ve Emre’den kimin eleneceğini ise Mehmet şef açıkladı.

Yapılan tadım sonrası bu gecenin ikinci etabında istenen tabağı en az başarılı yapan isim Emre oldu ve yarışmadan elendi.

 

 

 

 

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar