Connect with us

Yaşam

MasterChef’te bu hafta kim elendi? 17 Ekim 2021 Masterchef Türkiye’de elenen kim oldu?

Masterchef Türkiye yarışmasında haftanın eleme gecesi yaşandı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da bir kişi elendi. Hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme adayı oyunları sonucunda Mert, Rabia, Eren, Pelin, Burcu, Ateş ve Milhan  haftanın eleme potasına giren isimleri olmuştu.Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın sunumu ile ekranlara gelen MasterChef Türkiye 2021’de, bu akşam eleme heyecanı tavan yaptı. Tahsin, Azize, Mustafa, Pelin, Burcu, Dilara’nın eleme potasında yer aldığı haftada yarışmacılar iki etapta şeflerin karşısına çıktı. İlk olarak yarışmacılar, fasulye ana malzemesi ile hazırladıkları yaratıcı tabakları şeflerine sundu. Yapılan tadım sonrası bu gecenin ikinci etabında istenen tabağı en az başarılı yapan isim yarışmadan elendi.

MasterChef Türkiye 2021’in ekranlara gelen son bölümünde eleme gecesi heyecanı yaşandı. İki etaplı oynana eleme gecesinin ilk etabında yarışmacılar fasulyeden yaratıcı yemekler yaparak şeflerinden tam not alabilmek adına yoğun çaba sarf etti.

Published

on

MasterChef’te bu hafta kim elendi? 17 Ekim 2021 Masterchef Türkiye’de elenen kim oldu?

Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın sunumu ile ekranlara gelen MasterChef Türkiye 2021’de, bu akşam eleme heyecanı tavan yaptı. Mert, Rabia, Eren, Pelin, Burcu, Ateş ve Milhan’ın eleme potasında yer aldığı haftada yarışmacılar iki etapta şeflerin karşısına çıktı. İlk olarak yarışmacılar, sumak ana malzemesi ile hazırladıkları yaratıcı tabakları şeflerine sundu. Yapılan tadım sonrası bu gecenin ikinci etabında istenen tabağı en az başarılı yapan isim yarışmadan elendi.

MasterChef Türkiye 2021’in ekranlara gelen son bölümünde eleme gecesi heyecanı yaşandı. İki etaplı oynana eleme gecesinin ilk etabında yarışmacılar sumaktan yaratıcı yemekler yaparak şeflerinden tam not alabilmek adına yoğun çaba sarf etti.

Eleme adayı olan 7 yarışmacı, eleme gecesinin ilk etabında tabakları ile mücadele etti. Kritik ilk etabın ardından tadım yapıldı ve tabakları en çok beğenilen 4 yarışmacı elenmekten kurtuldu.

İlk etabın tadımlarını yapan şefler en beğendikleri dört yemeği açıkladı. En başarılı tabakları yapan; Ateş, Eren Pelin ve Burcu elenmekten kurtularak rahat bir nefes aldı.

Sumak malzemesini kullanarak en yaratıcı dört tabağı yapan yarışmacının potadan çıkmasının ardından yarışmada rekabet daha da arttı.

Son üçe kalan; Rabia, Milhan ve Mert “Danilo Şef tarafından hazırlanan şef tabağına en yakın tabağı en iyi şekilde yapmaya çalıştı.

MasterChef 2021’de Danilo Şef tarafından hazırlanan şef tabağına en yakın tabağı çıkaran yarışmacı  şeflerin kritik tadımı sonrası netlik kazandı.

Danilo Şef tarafından hazırlanan şef tabağına en yakın tabağını en az hatalı yapan Mert son ikiye kalmaktan kurtuldu.

Mert’in ardından son ikiye kalan Milhan ve Rabia kimin eleneceğini ise Mehmet şef açıkladı.

Yapılan tadım sonrası bu gecenin ikinci etabında istenen tabağı en az başarılı yapan isim Milhan oldu ve yarışmadan elendi.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar