Connect with us

Yaşam

MasterChef dördüncü ceketi kim kazandı? 6 Ocak 2021 MasterChef Türkiye’de ilk dörde kim kaldı?

MasterChef’in 6 Ocak 2022 akşamı yayınlanan bölümünde dördüncü finalist belli oldu. Somer Siviroğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın jüri üyesinde bulunan yarışmaya Osman Sezener adlı konuk şefin yemeği damga vurdu. Peki ama MasterChef’te beyaz önlük kimin oldu?

Published

on

MasterChef dördüncü ceketi kim kazandı? 6 Ocak 2021 MasterChef Türkiye'de ilk dörde kim kaldı?

TV8’de yayınlanan ve sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de bu akşam dördüncü finalist belli oluyor. Dilara ve Tahsin arasından bir isim dördüncü ceketi alacak. İşte MasterChef’te ilk dörde kim kaldı? sorusunun yanıtı…

MasterChef dördüncü ceketi kim kazandı? 6 Ocak 2021 MasterChef Türkiye'de ilk dörde kim kaldı?

MasterChef’te ilk dörde kim kaldı?

MasterChef’te dördüncü ceketi kimin alacağı sorgulanıyor. Dilara ve Tahsin arasında kıyasıya bir rekabet söz konusu. Yarışmacılardan birisi hayallerine veda edecek.

Tahsin daha önce Yemekteyiz yarışmasına katılmıştı ve MasterChef’in en iddialı yarışmacıları arasında yer alıyordu. Son dönemde performansının düştüğünü belirten Tahsin Küçük finale kalmak istiyor.

Dilara ise yarışmada kendisini geliştirmişti. Burcu ile diyalogları dikkat çekiyordu. Sergen ile tatlı atışmaları izleyici tarafından sevilmişti. Yarışmacı Koruk suyu ile farklı bir lezzet yaptı. Dilara da ilk dörde adını yazdırarak hayallerine devam etmek istiyor.

MasterChef dördüncü ceketi kim kazandı? 6 Ocak 2021 MasterChef Türkiye'de ilk dörde kim kaldı?

Dilara elendi Tahsin ilk 4’e yükseldi

Şef Mehmet Yalçınkaya ”İkinizde sonuna kadar mücadele ettiniz. Sonuna kadar tebrik ediyoruz.” diyerek yarışmacıları motive etti.

Mehmet Yalçınkaya Tahsin’e 6 puan verdi ve garantiye oynadığını belirtti. Dilara’ya ise tabağındaki lezzetin iyi olduğunu belirterek 7 puan verdi.

Danilo Şef ise gaza fazla basmadığını ifade ederek Tahsin’e 6 puan verdi. Danilo Şef, Dilara’ya ise son dört gün çok etkilendiğini ve tabağın sosunun iyi olduğunu ifade ederek 8 puan verdi.

Somer Şef ise bana yeter yemeği yaptığını söyleyerek Tahsin’e 6 puan verdi. Dilara’ya ise tatlı sert tabağını yaptığını söyleyerek 8 puan verdi. Yarışmaya Dilara Başaran veda etti ve Tahsin ilk dörde kalan isim oldu.

MasterChef dördüncü ceketi kim kazandı? 6 Ocak 2021 MasterChef Türkiye'de ilk dörde kim kaldı?

”Önlüğü son anda çıkaracağım ”

Tahsin, ” Güçlü olduğunu hissetiğini, bakışlarıyla bile ne yapabileceğini anlatan çok nadir kadın tanıdım. O yüzden de zaten ilk hafta ilk beşe yazdığım isim Dilara idi. Yolu açık ve şansı bol olsun. Kazandığım için mutlu değilim, içim buruk. Onu çok sevdiğimi söylüyorum. Oğuz için geldim. Bahtımız açık olsun. Trene son anda bindim bu önlüğü de son anda çıkaracağım.” cümlelerini belirtti.

MasterChef dördüncü ceketi kim kazandı? 6 Ocak 2021 MasterChef Türkiye'de ilk dörde kim kaldı?

”Kadınlara ve çocuklara seslendi: Çalışın”

MasterChef’e veda eden Dilara Başaran, ”Bu hafta aslında hafta başladığından beri kafamı toparlayamıyordum. Korkum benim düşmanım oldu. Hayatım boyunca hep bununla savaştım. Ağlamayacağım söz verdim ama ağlıyorum. Ben hayatta hep insanlardan şunu duydum: Sen bu mesleği yapma. Sen kadınsın başka bir iş yap. Ailem bile bu mesleği yapmamı istemiyorlardı. Hayatta hiçbir zaman pes etmedim. Son damlasına kadar savaştım. Olmadı. Bazen bazı şeyler ellerimizde değildir. Ben sadece buradan kız çocuklarına ve kadınlara tek bir şey söylemek istiyorum: Size yapamazsın diyenler olacak, senden olmaz, sen başaramazsın diyenler olacak. Ama siz durmayın olur mu? Sadece çalışın. Bir gün ben çok iyi bir iş kadını olacağım ve o kız çocuklarının yanında olacağım.” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

AKP Sözcüsü Çelik İmamoğlu'nu hedef aldı: Restoranda, tatilde olmadığınız zamanda ortaya koyulan kriz yönetimi nedir? AKP Sözcüsü Çelik İmamoğlu'nu hedef aldı: Restoranda, tatilde olmadığınız zamanda ortaya koyulan kriz yönetimi nedir?
Gündem23 dakika önce

AKP Sözcüsü Çelik İmamoğlu’nu hedef aldı: Restoranda, tatilde olmadığınız zamanda ortaya koyulan kriz yönetimi nedir?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İstanbul'daki olumsuz hava koşullarına ilişkin, "İstanbul Büyükşehir Belediyesi herkesi tedbire...

Özgür Özel'den Erdoğan'a: Ülkenin gerçeklerini perdelemek için linç kampanyalarından medet ummak bir acizlik göstergesidir Özgür Özel'den Erdoğan'a: Ülkenin gerçeklerini perdelemek için linç kampanyalarından medet ummak bir acizlik göstergesidir
Gündem1 saat önce

Özgür Özel’den Erdoğan’a: Ülkenin gerçeklerini perdelemek için linç kampanyalarından medet ummak bir acizlik göstergesidir

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kamuoyuna yansıyan “Gündemi belirleme konusunda güzel ivme yakaladık” sözlerine; “Tayyip Erdoğan,...

Bolu Dağı Geçidi'nde İstanbul yönü ulaşıma kapatıldı Bolu Dağı Geçidi'nde İstanbul yönü ulaşıma kapatıldı
Gündem2 saat önce

Bolu Dağı Geçidi’nde İstanbul yönü ulaşıma kapatıldı

Karayolları Genel Müdürlüğü, İstanbul-Ankara Otoyolu Bolu Dağı Geçidi Tünel İşletme Bölgesi'nde İstanbul yönünün geçici olarak ulaşıma kapatıldığını bildirdi.

AKP Grup Başkanvekili Turan'dan İmamoğlu'na tepki: 'Karda tuz, rakıda buz' böyle hayat mı olur? AKP Grup Başkanvekili Turan'dan İmamoğlu'na tepki: 'Karda tuz, rakıda buz' böyle hayat mı olur?
Gündem3 saat önce

AKP Grup Başkanvekili Turan’dan İmamoğlu’na tepki: ‘Karda tuz, rakıda buz’ böyle hayat mı olur?

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, kar yağışı sırasında Sarıyer'de bir balıkçıda yemek yediği iddia edilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)...

İmamoğlu: Havalimanı için yardım teklif ettik, 'ihtiyacımız yok' denildi İmamoğlu: Havalimanı için yardım teklif ettik, 'ihtiyacımız yok' denildi
Gündem3 saat önce

İmamoğlu: Havalimanı için yardım teklif ettik, ‘ihtiyacımız yok’ denildi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott ile bir balıkçıda yemek yerken çekilen görüntülerinin sızdırılmasıyla ilgili sert bir...

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar