Connect with us

Yaşam

Mahmut Tuncer: Azrail gibiyim, aldığımı geri vermem!

Armağan Çağlayan’ın “Dur Bi Dinle” adlı YouTube programına konuk olan Mahmut Tuncer, parayla ilişkisi hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

Published

on

Mahmut Tuncer: Azrail gibiyim, aldığımı geri vermem!

Armağan Çağlayan’ın “Dur Bi Dinle” adlı YouTube programına konuk olan Mahmut Tuncer, “Para konusunda Azrail gibiyim. Azrail aldığı canı geri vermiyor, ben de aldığım parayı geri vermem” diyen ünlü türkücü, katıldığı her programdan da para istediğini söyledi.

Çağlayan’a samimi açıklamalar yapan Tuncer, “Senin de bir 20 liranı alırım mesela. Senden aldığım parayı muska gibi bir kenara koyarım. Bir yerde bir insanın yardıma ihtiyacı olduğu zaman ona para veririm.” dedi. Armağan Çağlayan bu sözleri üzerine Tuncer’e 20 lira verdi.

“PARAYI İNSANLARA SEVDİRMEYE ÇALIŞIYORUM”

Katıldığı her programda istediği paralarla sık sık gündeme gelen Mahmut Tuncer, Çağlayan’ın “Parayı çok mu seviyorsunuz?” sorusuna “Parayı sevmiyorum da, insanlara sevdirmeye çalışıyorum. Parayı sevmeyen var mı hayatta? Bir tek parayı piyasada itler sevmez. İtin önüne parayı at yemez yanıtını verdi.

Mahmut Tuncer: Azrail gibiyim, aldığımı geri vermem!

“ALDIĞIM PARALARI İHTİYAÇ SAHİPLERİNE VERİYORUM”

Aldığı paraları geri vermediğinden bahseden Tuncer, “Para konusunda Azrail gibiyim. Azrail aldığı canı nasıl geri vermiyorsa, ben de aldığım parayı geri vermiyorum. Para insanlar için yaşama amacı. Ama biz aldığımız parayı kenara koyarız. Bir yerde bir yardıma ihtiyacı olan biri olduğu zaman ne kadar birikmişse bakıp yardım ediyoruz” diyerek aldığı paraları yardım amaçlı kullandığını söyledi.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN’DAN PARA ALDI

Her programa gittiğinde para aldığını söyleyen Mahmut Tuncer, “Burada çıkar mı? Bir 20 lira alırım” diyerek Çağlayan’dan para istedi. Çağlayan’dan aldığı parayı kendi paralarının arasına koymadan sa

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar