Connect with us

Kültür Sanat

Madeline Finn ile Barınak Köpeği’nin sıcacık hikâyesi …

Amerikalı yazar Lisa Papp’ın kaleme aldığı, Berrak Buhara İdiman’ın çevirdiği Madeline Finn ile Barınak Köpeği, çocuklara hayvan sevgisinin önemini sıcacık bir hikâye ile gösteriyor.

Published

on

Madeline Finn ile Barınak Köpeği’nin sıcacık hikâyesi …

Amerikalı yazar Lisa Papp’in, Children’s Choice Book of the Year ve Parents’ Choice Recommended Book ödülünü alarak 22 dile çevrilen; ülkemizde hep kitap etiketiyle yayımlanan Madeline Finn ile Kütüphane Köpeği’nin yeni macerası Madeline Finn ile Barınak Köpeği hep kitap etiketiyle çocuk okurlarla buluşmaya hazır.

5 yaş ve üstü çocuklara hitap eden Madeline Finn ile Barınak Köpeği kitabında, Madeline sonunda annesini ikna edip bir yavru köpek sahiplenir; elbette tüm sorumluluklarını üstlenmek koşuluyla. Artık yepyeni bir yavru köpeği ve bir sürü sorumluluğu vardır. Star’ı yürüyüşe çıkarması, beslemesi ve ona rahatça uyuyacağı bir yer ayarlaması gerekmektedir.

Madeline bu yeni dostlukta, her şeyden önce sevginin önemini öğrenir ve barınakta uzun süre yuvalanmayı bekleyen köpeklere de yardım etmeye karar verir… Peki Madeline Finn onlara da bir yuva bulabilecek midir?

Madeline Finn ile Barınak Köpeği, hep kitap logosuyla 24 Eylül tarihinde raflarda yerini alacak.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar