Connect with us

Haber

Kral Kaybederse kitabı özeti ve konusu nedir? Kral Kaybederse dizinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ mu olacak?

Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Camdaki Kız gibi birçok kitabı diziye çevrilen ve büyük beğeni toplayan Gülseren Buğdaycıoğlu’nun bu kez de Kral Kaybederse kitabı diziye dönüşüyor. Peki Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Kral Kaybederse kitabının konusu nedir?

Published

on

Kral Kaybederse kitabı özeti ve konusu nedir? Kral Kaybederse dizinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ mu olacak?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir romanı daha ekranlara uyarlanıyor. Yaşanmış olaylara dayanan Kral Kaybederse adlı roman, narsistik kişilik bozukluğu olan Kenan adlı bir gencin hayat hikayesini işliyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun diğer dizilerini de severek izleyenler Kral Kaybederse dizisi hakkında detayları araştırmaya başladı.

KRAL KAYBEDERSE KONUSU NE?

Kral Kaybederse, ilişkide bağımlılık ve narsistik kişilik bozukluğunun çocukluk temellerini ortaya döken bir roman.

Gerçek karakterler ve yaşanmış olaylardan yola çıkan Kral Kaybederse romanı; Kenan adında iyi görünümlü, narsist ve vurdumduymaz bir adamın çocukluğundan bugüne karakterini şekillendiren şartları anlatıyor. Tüm kadınların etrafında pervane olduğu bu adam, yıkılmaz zannettiği egosunu bir anda yerle bir edilmiş halde buluyor. Ve çaresizliği onu bir psikiyatriste danışmaya sevk ediyor.

Etik dışı yaşamıyla okurda en başından itibaren nefret uyandıran Kenan karakterinin, aslında tüm davranışlarının altında yatan acı nedenler var. Ve tüm bunlar açığa çıktığında, peşin hükme varmanın ne denli yanlış olduğunu düşünmeden edemeyeceksiniz. Bir yandan başkahraman terapi görürken, siz de kendinize ve davranışlarınıza yönelik yeni farkındalıklar kazanacağınız bir seansa gireceksiniz.

KRAL KAYBEDERSE HANGİ KANALDA BAŞLAYACAK?

Kral Kaybederse adlı dizinin yeni sezonda Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayacağı konuşuluyor. Dizinin başrolü olan Kenan karakteri için de Kıvanç Tatlıtuğ ile masaya oturulduğu iddia ediliyor. Dizinin başlayacağı tarih, yayın günü ve saati ise henüz netlik kazanmadı.

Kral Kaybederse kitabı özeti ve konusu nedir? Kral Kaybederse dizinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ mu olacak?

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar