Connect with us

Yaşam

Kıvanç Tatlıtuğ bebekle ilgili ilk kez konuştu

2016 yılında Paris’te nikah masasına oturan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ (38) ile stil danışmanı Başak Dizer (44), şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor. Anne ve baba olmak için gün sayan ünlü çiftin bebeğinin cinsiyeti de belli oldu. Beyoğlu’nda bir mekan çıkışı görüntülenen Tatlıtuğ, heyecanını ilk kez paylaştı. İşte detaylar…

Published

on

Kıvanç Tatlıtuğ bebekle ilgili ilk kez konuştu

Başak Dizer‘in (44) geçtiğimiz günlerde üç aylık hamile olduğu ileri sürüldü. Hakkında çıkan hamilelik haberleri hakkında ünlü stil danışmanı, “Evet, doğru. Çok heyecanlı ve mutluyuz” açıklamasını yaptı.

Güzel haberin ardından Kıvanç Tatlıtuğ’un annesi Nurten Tatlıtuğ, ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanmıştı. Anne Tatlıtuğ’un heyecanı konuşmalarına da yansımıştı.
“Mutluluğumu kelimelere dökemiyorum. Çok mutluyum. Allah analı babalı büyütsün. Çok mutlu oldum. Beklenen bir şeydi, güzel haberi verdikleri için ikisine de teşekkür ediyorum. Mutluluk benim için üst düzeyde. Dünyaya bir canlı geliyor. Allah’ın bize bir hediyesi. Çok dua ettim. Dualarım karşılıksız kalmadı. Heyecandan konuşamıyorum.”

Kıvanç Tatlıtuğ ise dün akşam Beyoğlu’nda yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Heyecanı ve mutluluğu her halinden belli olan oyuncu, bebekle ilgili ilk kez konuştu.

“Çok mutlu olduk. Öncelikle bu güzel duygumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir duygu, çok mutluyuz. Allah isteyen herkese nasip etsin. Biz de daha yeniyiz bu süreçte. Önce sağlıklı olsun, sağlıklı gelsin. İsim daha düşünmedik, akışına bıraktık.”

TV8 ekranlarında yayınlanan “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” programında yer alan habere göre, ünlü çiftin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. İlk kez bebek heyecanı yaşayan ikilinin erkek bebeği olacak.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar