Connect with us

Gündem

Kılıçdaroğlu, bürokratlara seslendi: “Bugün kararlar alırken, düsturunuz sadece milletimizin refahı olsun”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bürokratlara; “Bugün kararlar alırken, düsturunuz sadece milletimizin refahı olsun” sözleri ile seslendi.

Published

on

Kılıçdaroğlu, bürokratlara seslendi: "Bugün kararlar alırken, düsturunuz sadece milletimizin refahı olsun"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bürokratlara; “Bugün kararlar alırken, düsturunuz sadece milletimizin refahı olsun” sözleri ile seslendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden bürokratlara çağrı yaptı. Kılıçdaroğlu, “Sayın Bürokratlar, bugün kararlar alırken, düsturunuz sadece milletimizin refahı olsun. Siz bu milletin onurlu evlatlarısınız, bunu hiç unutmayın” dedi.

NE OLMUŞTU?

Kılıçdaroğlu, hafta sonu sosyal medya hesabında yayınladığı videoda; “İktidarın değişmesine az kaldı. İktidar değiştiğinde soruşturmalar başlayacak ve eminim ki bu bürokratların bir kısmı ‘efendim emir aldık uygulamak zorunda kaldık’ diyeceklerdir. Siz Erdoğan ailesinin değil, bu devletin şerefli memurlarısınız. ‘Emir almıştım’ diyerek bu kirli işlerden sıyrılamazsınız. Size kanun dışı her ne yaptırılıyorsa, pazartesi itibariyle durun. Bu illegal, paralel sistemlerden elinizi eteğinizi çekin” çağrısını yaptı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar