Connect with us

Yaşam

Kanye West, yeni şarkısı ile Kim Kardashian’ı aldattığını itiraf etti

Reality şov yıldızı Kim Kardashian ile boşanma aşamasında olan rapçi Kanye West’in Donda albümünde yer alan Hurricane isimli şarkısıyla şimdiye kadar yanlış yaptığı her şeyi itiraf ettiği konuşuluyor.

Published

on

Kanye West, yeni şarkısı ile Kim Kardashian'ı aldattığını itiraf etti

Reality şov yıldızı Kim Kardashian ile boşanma aşamasında olan rapçi Kanye West hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Şu sıralar kendini yeni albümü Donda’nın çalışmalarına veren West’in, Hurricane isimli şarkısının sözleriyle şimdiye kadar yanlış yaptığı her şeyi itiraf ettiği önü sürüldü.

West, Hurricane adlı şarkısında, “İşte çok zengin gibi davranıyorum / İşte yeni bir genç kızla (yeni bir piliçle) geldim / Ve ben gerçeğin ne olduğunu biliyorum / İki çocuğun ardından hala oynuyorum / Hayatta hazmedilmesi gereken çok şey var…” şeklinde sözlere yer veriyor.

Bu durum da onun, Kardashian ile birlikteliklerinden dünyaya gelen ilk iki çocuğu North ve Saint’in doğumlarından sonra eşini aldattığının bir göstergesi olarak yorumlandı. Çiftin, Psalm ve Chicago adında iki çocuğu daha bulunuyor.
Bir kaynağın People dergisine verdiği demece göre, Kanye West, yanlış yaptığı her şeyi itiraf etmek ve aynı zamanda özür dilemek için şarkı sözlerini kullanıyor. Amerikalı rapçi, şarkı sözlerinden birinde Kim Kardashian ile birlikte yaşadıkları Californiya’daki milyon dolarlık malikaneye de gönderme yapıyor.

Kaynak: NTV

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar