Connect with us

Yaşam

Kadir Ezildi, 5. kattaki evin camlarını silerken yere düştü

FOX TV’de yayımlanan ‘Temizlik Benim İşim’ yarışmasının sunucusu Kadir Ezildi, 5. kattaki evin camlarını silerken yere düştü. Set ekibi paniklerken; Ezildi, camın alt tarafındaki çatının üstüne düşmesi sonucu kurtuldu.

Published

on

Kadir Ezildi, 5. kattaki evin camlarını silerken yere düştü

Sosyal medya hesabından yayınladığı temizlik videolarıyla tanınan ve şimdilerde FOX TV’de yayımlanan ‘Temizlik Benim İşim’ yarışmasında sunuculuk yapan Kadir Ezildi, talihsiz bir kaza yaşadı.

Kadir Ezildi, 5. kattaki evin camlarını silerken yere düştü

Yarışmacıyla gittikleri evde temiz yapan Kadir Ezildi, mutfaktaki bir camı silmek için mermerin üzerine çıktı. Dengesini kaybeden genç sunucu bir anda yere çakıldı.

Kadir Ezildi, 5. kattaki evin camlarını silerken yere düştü

Set ekibinin yürekleri ağza gelirken Ezildi, kahkaha atarak yerinden kalktı. O anları gülerek anlatan Kadir Ezildi, “İyiyim iyiyim, altta çatı varmış. Beşinci kattayız ama ben yine çıktım. Düşenin dostu olmaz diye boşuna dememişler” dedi.

KADİR EZİLDİ KİMDİR?

Annesiyle babası boşandıktan sonra temizlik takıntısı başlayan 24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı.

İstanbul’da annesi ve kardeşiyle yaşayan Kadir, çamaşır suyu ile ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor.

Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Ezildi, gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar