Connect with us

Yaşam

Işın Karaca’dan Gülben Ergen ve Demet Akalın açıklaması

Demet Akalın’ın geçtiğimiz günlerde sahne aldığı Bodrum konserinde “Bir köy okulu yaptırıyorum ama Gülben gibi milletten para toplayarak değil, kendi paramla yaptırıyorum!” sözleri Gülben Ergen’i kızdırmıştı. Şarkıcı Işın Karaca da meslektaşları arasında yaşanan polemik hakkında konuştu. Karaca, “Onların tartışmalarına yetişemiyorum, akşama kahve içerler” ifadelerini kullandı

Published

on

Işın Karaca'dan Gülben Ergen ve Demet Akalın açıklaması

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Şarkıcı Işın Karaca, geçtiğimiz gün sevgilisi Can Yapıcıoğlu ile birlikte Bebek’teki bir otelden çıkarken görüntülendi. Albüm çalışmaları için hazırlık yapan Karaca, “Yine stüdyoya gidiyorum. Gerginlik üstüne gerginlik.” ifadelerini kullandı.

Sevgilisinin kendisinin aksine çok sakin olduğunu söyleyen Karaca, “Bir kavga et benimle. Kadın dediğin biraz kavga ister ayol.” şeklinde espri yaptı.

Meslektaşları Demet Akalın ve Gülben Ergen’in aralarında yaşanan polemik hakkında da görüş bildiren 48 yaşındaki şarkıcı, “Onların tartışmalarına yetişemiyorum, akşama kahve içerler.” dedi.

9 Ekim’de “Sarıyaz Konserleri” kapsamında Bodrum Kalesi’nde dinleyicilerle bir araya gelen şarkıcı Demet Akalın’ın sahnede meslektaşı Gülben Ergen ile ilgili söylediği sözler dikkat çekmişti.

Konserde, yaptığı yardımlardan ve yakın zamanda hayata geçireceği bir projesinden bahseden Akalın, “Antalya’da bir teyzemize ev yapmıştım. Şimdi de bir köy okulu yaptırıyorum ama Gülben (Ergen) gibi milletten para toplayarak değil, kendi paramla yaptırıyorum!” şeklinde konuşmuştu.

Demet Akalın’ın bu sözleri Gülben Ergen’i kızdırmıştı. Kendisi hakkında yapılan habere “Herhalde şaka…” yorumunu yapan Akalın’a, Ergen’den yanıt gecikmemişti.

Gülben Ergen, meslektaşına, “Şaka iki kişinin aynı anda gülmesi gereken bir durum değil mi? Derneğimizi, benim yıllardır emeğimi en iyi bilenlerdensin sen!” sözleriyle karşılık vermişti.

Olayın ardından Demet Akalın’ı aradığını ifade eden Ergen, “Şaka iki kişinin güldüğü bir şeydir’ dedim. Dernek adına beni üzdü ama küslüğümüz söz konusu değil. İyi niyetinden şüphem yok çünkü.” şeklinde konuşmuştu.

 

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar