Connect with us

Yaşam

İnkar etmişlerdi… İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü Bodrum’da elele görüntülendi

Final yapan ‘Masumiyet’ dizisindeki rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile adı aşk dedikodularına karışan İlayda Alişan, hakkında çıkan haberlere tepki göstermişti. Oyuncu çift, Bodrum Gümüşlük’te el ele görüntülendi.

Published

on

İnkar etmişlerdi... İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü Bodrum'da elele görüntülendi

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’la birlikte oyuncu kadrosunda yer aldığı ‘Masumiyet’ dizisi final yapan İlayda Alişan’ın, rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

25 yaşındaki oyuncu, aşk dedikodularına, “İddialar yalan. Uzun zamandır hayatımda kimse yok. Bu söylentiler beni yıpratıyor. Üzülüyorum. Aşka değil, kariyerime odaklandım” demişti.

BÖYLE YAKALANDILAR

İlayda Alişan’ın (25) yalanlamasına karşın kendisinden beş yaş büyük meslektaşı Serkay Tütüncü ile aşkının ilk fotoğrafı, Bodrum Gümüşlük’te ortaya çıktı.

Ünlü oyuncular, Bodrum’da tatil sezonunu açtı. Gümüşlük’te baş başa kahvaltı yapan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan, romantik anlar yaşadı.

“KOŞ SERKAY, BİZİ ÇEKİYORLAR”

Kahvaltı yaptıkları mekandan ayrıldıktan sonra el ele Gümüşlük sahilinde yürüyen ikili, “fotoğrafları yayınlamayın” dedikleri tatilde birlikteliklerini gözler önüne serdi.

Objektiflerin görüntü aldığını gören 25 yaşındaki güzel, “Koş Serkay, bizi çekiyorlar. Müdahale et. Son günümüzde de yakalanılmaz ki” diyerek panikle sevgilisine seslendi.

“SAKLAYARAK AŞK YAŞIYORUZ”

Kendilerini görüntüleyen gazetecilerin yanına gelen Tütüncü, “Kimse bilmiyor. Saklayarak yaşıyoruz, ne menajerlerimiz ne de en yakın arkadaşlarımız aşk yaşadığımızı bilmiyor. Fotoğrafları yayınlamayın, çok yıpranırız” dedi.

Sevgilisi İlayda’nın panik yapması üzerine fotoğrafların yayınlanmamasını isteyen yakışıklı oyuncu, dil dökse de gazetecileri bu konuda ikna edemedi.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar