Connect with us

Haber

İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne atandı: ‘Çekemeyenler zil taksın’ diye çelenk geldi

Kayseri’nin Develi ilçesinde Dr. Fatma Anteplioğlu yeniden İlçe Sağlık Müdürü olarak görevlendirildi. İlçe Sağlık Müdürlüğü binası girişine bırakılan ‘Çekemeyenler zil taksın’ ve ‘Hayırlı olsun kraliçe’ çelenkleri dikkat çekti.

Published

on

İlçe Sağlık Müdürlüğü'ne atandı: ‘Çekemeyenler zil taksın’ diye çelenk geldi

Sağlıkta hizmet sözleşmeleri yenilendi. Kayseri’de de bu kapsamda sağlık yöneticilerinin hizmet sözleşmeleri yenilenirken, bazı yerlerde görev değişiklikleri yaşanırken, kimi müdürlüklerde ise aynı isimlerle devam etme kararı alındı.

Sözcü gazetesinden Müslüm Evci’nin haberine göre, Kayseri’nin Develi ilçesinde de Dr. Fatma Anteplioğlu yeniden İlçe Sağlık Müdürü olarak görevlendirildi. Anteplioğlu’nun atamasının ardından İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün önüne 2 ilginç çelenk bırakıldı. ‘Çekemeyenler zil taksın’ ve ‘Hayırlı olsun kraliçe’ yazıları yer alan çelenklerin farkına varılmasının ardından çelenklerdeki yazılar söküldü.

Çelenklerden ne ilçe sağlık müdürünün ne yakınlarının ne de kurum personelinin haberinin olmadığı belirtilirken çelenklerin 15 Temmuz’da yani resmi tatilin olduğu gün fırsat bilinerek, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kurum önüne bırakıldığı iddia edildi.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar