Connect with us

Yaşam

İbrahim Tatlıses’ten eleştirilere sert yanıt: 10 liraya lahmacun mu olur?

Kendisine ait lahmacun markası olan şarkıcı İbrahim Tatlıses, bayilerinde tanesi 15 TL’den satılan lahmacunun pahalı bulunmasına isyan etti. Sosyal medya hesabından eleştirilere yanıt veren Tatlıses, “10 liraya lahmacun mu olur? Bayiler de satmazsa bayilere de lahmacun göndermem!” dedi.

Published

on

İbrahim Tatlıses'ten eleştirilere sert yanıt: 10 liraya lahmacun mu olur?

Yaz sezonu başında Bodrum’da bazı beach’lerde 80-120 TL’lik lahmacun fiyatları çok konuşulmuştu. Bu tartışmaya şarkıcı İbrahim Tatlıses de dahil oldu.

Kendisine ait lahmacun markası olan Tatlıses, bayilerinde tanesi 15 TL’den satılan lahmacunun pahalı bulunmasına isyan etti.

“BAYİLER SATMAZSA ONLARA DA GÖNDERMEYECEĞİM!”

Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yapan 69 yaşındaki şarkıcı, fiyatların düşmeyeceğini belirterek, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Lahmacun, Bodrum’da 15 TL’dir. Yiyene de, yemeyene de teşekkürler. Bayiler satmazsa bayilere de lahmacun göndermeyeceğim. Durum budur ve bundan ibarettir! 10 TL’ye lahmacun mu olur? Bu nasıl çarşı, bu nasıl pazar!

İbrahim Tatlıses'ten eleştirilere sert yanıt: 10 liraya lahmacun mu olur?

“ÇOK ÜZÜLDÜM”

Öte yandan İbrahim Tatlıses, 2013 yılında Bodrum’da lahmacun ve ayrandan oluşan mönünün 64 liraya satılmasına tepki göstermişti.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Tatlıses, “Bugün haberlerde lahmacunla ilgili haber gördüm çok üzüldüm. Bir lahmacun ve ayran 64 liraymış! Ayıptır ya, nerede bu yağın bolluğu, Bodrum’da mı? Şahsen ben 50 senedir lahmacun ve ciğer, 30 senedir çiğ köftenin içinde yoğruldum. Ben ‘en iyi bilirim’ demiyorum ama bilirim. Baba mesleğim! Soğanını yıkayıp acısını alacaksın ki mideyi yakmasın. İsotun kilosunu 5-7 liraya almayacaksın. Onun tadı isot, et, soğan ve hamur… Bu iş öyle kolay değil! 64 liraya lahmacunu bana kimse yediremez! Zaten ona verecek 64 liram da yok. Merak etme Bodrum geliyorum. Yalnız insanları uyandırmak istiyorum. Piyasada 1 lira 80 kuruşa lahmacun var. Kemiksiz etin kilosu 28 lira nasıl olacak?” diye yazmıştı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar