Connect with us

Yaşam

İbo Şov’a katılan Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Haluk Levent’e tepki yağıyor

İbrahim Tatlıses’in Star TV’de yayınlanan İbo Şov’a katılan Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Haluk Levent’e sosyal medyada birçok kullanıcı tepki gösterdi. Bir kesim ise buhranlı günlerde türkülerin iyi geldiğini dile getirdikleri sosyal medya paylaşımlarıyla eleştirileri yersiz bulduklarını ifade etti ve sanatçılara destek verdi.

Published

on

İbo Şov'a katılan Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Haluk Levent'e tepki yağıyor

Geçmişte ilişki yaşadığı kadınları dövmekle, cinsiyetçi söylemleriyle gündeme gelen ve AKP’den defalarca milletvekili adayı olmaya çalışan, ancak başarısız olan İbrahim Tatlıses’in programı İbo Şov’a katılan Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Haluk Levent’e sosyal medyada sert eleştiriler yapıldı. Birçok yurttaş, #iboshow etiketinde tepkilerini dile getirirken bazıları ise tartışmanın gereksiz olduğunu, sanatçıların türkülerle izleyiciye güzil bir akşam yaşattığını ifade etti.

2014 yerel seçimlerinde HDP’den İstanbul Büyükşehir Belediyesi eşbaşkan adayı olan Pınar Aydınlar da sanatçılara tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

İbo Şov'a katılan Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Haluk Levent'e tepki yağıyor

İbo Şov'a katılan Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Haluk Levent'e tepki yağıyor

İbo Şov'a katılan Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Haluk Levent'e tepki yağıyor  İbo Şov'a katılan Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Haluk Levent'e tepki yağıyor

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar