Connect with us

Haber

İBB Sözcüsü Ongun’dan şarkıcı Reyhan Karaca’nın taksi tepkisine yanıt

Taksi şoförlerinin maske takmaması konusunda eleştiride bulunan şarkıcı Reyhan Karaca’ya yanıt, İBB Sözcüsü Murat Ongun’dan geldi. Karaca’nın taksilerle ilgili tepkisine yanıt veren Ongun, “İstanbul’a yakışır, kaliteli bir taksi sistemini bu ay sonu gerçekleşecek UKOME’ye 8. kez getireceğiz” dedi.

Published

on

İBB Sözcüsü Ongun'dan şarkıcı Reyhan Karaca'nın taksi tepkisine yanıt

Şarkıcı Reyhan Karaca, taksi şoförlerinin maske takmaması konusunda, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Beyaz Masa’ya şikayette bulundu.

Twitter üzerinden İmamoğlu ve Beyaz Masa’ya yazan Karaca, “Bugün bindiğim taksinin şoförü maske takmıyordu “lütfen maske takın” dediğimde “maskem koptu almadım, istemiyorsanız inebilirsiniz” dedi. “Camlar kapalı kilima açık, cam da açtırmıyorlar. Lütfen bu duruma bir çare artık” ifadelerini kullandı.

Karaca’nın bu çağrısına İBB Sözcüsü Murat Ongun yanıt verdi.

Ongun, yanıtında “İstanbul’a yakışır, kaliteli bir taksi sistemini bu ay sonu gerçekleşecek UKOME’ye 8. kez getireceğiz. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı engellemezse İstanbul’da evrensel standartlarda bir taksi sistemini kurmamız çok kolay” ifadelerini kullandı.

İBB Sözcüsü Ongun'dan şarkıcı Reyhan Karaca'nın taksi tepkisine yanıt

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar