Connect with us

Yaşam

Hülya Avşar sahne kıyafeti ile büyüledi

Hülya Avşar, önceki akşam Yeni Gazino adlı mekanda konser verdi. Derin sırt dekolteli elbisesiyle sahneye çıkan Avşar için 200 şişe şampanya açıldı. Şarkıcı, “Ben böyle şımartılmaya alışkın değilim” diyerek konuklarına teşekkür etti.

Published

on

Hülya Avşar sahne kıyafeti ile büyüledi

Pandemi nedeniyle uzun süredir sahnelerden uzak kalan Hülya Avşar, hayranlarıyla buluştu. Önceki akşam Maslak’taki bir mekanda sahne alan Avşar, derin sırt dekolteli elbisesiyle de dikkatleri üzerine çekti.

Gece boyunca ağırlıklı olarak Türk Sanat Müziği şarkılarına yer veren Avşar, sahnedeki neşeli tavırları ve performansıyla sevenlerine keyifli bir gece yaşattı.

Misafirleriyle sık sık sohbet eden Hülya Avşar, “Ben artık sevmeyeceğim, siz sevmeye devam edecek misiniz? diyerek, ‘Artık Sevmeyeceğim’ şarkısını sevenleriyle birlikte seslendirdi.

Rus, Arap ve Azeri misafirlerin yoğun olduğu gecede şampanya trafiği yaşandı. Sahneye art arda şampanya gönderen misafirlerine, “Ben böyle şımartılmaya alışkın değilim. İlk defa sahneme şampanya kabul ediyorum. Demek racon buymuş, hepinize çok teşekkür ediyorum” diyen şarkıcı için toplam 200 şişe şampanya açıldı.

Hülya Avşar, Melih Yazgan imzalı derin sırt dekolteli elbisesiyle dikkat çekti.

 

 

 

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar