Connect with us

Yaşam

Hıncal Uluç’tan Seda Sayan’a sert sözler: Sende yüz yok!

Demet Akalın ile Seda Sayan arasındaki tartışmaya Hıncal Uluç da dahil oldu. Ünlü gazeteci, Seda Sayan hakkında zehir zemberek sözler sarf etti.

Published

on

Hıncal Uluç'tan Seda Sayan'a sert sözler: Sende yüz yok!

Demet Akalın ve Alişan’ın Star TV ekranlarında sabah saatlerinde yayınlanan programı Cuma günü final yaparak sona ermişti. Demet Akalın programda ekip arkadaşları ile vedalaşırken gözyaşlarına boğulmuş kısa süre sonra da Star TV’de aynı saatlerde Seda Sayan’ın program yapacağı ortaya çıkmıştı.

Demet Akalın, programın bitmesinin nedeni olarak gördüğü Seda Sayan’ı Instagram’da engellemişti. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Seda Sayan, “Kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam” diyerek kendisini savundu.

DEMET’TEN YANIT GECİKMEDİ

Kısa süre sonra Akalın ise, “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk sabuk haberlere canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın. Ben de, ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi, ‘Ben başlıyorum’ diye sormadan mesaj attın. Biz ekiple ağlarken bu mesaj… Cenaze evine davulla gidilmez. Sen bunu daha iyi bilirsin. Profesyonellikte her şey olur. Son açıklamam ama beni seninle yanak yanağa göremezler. Bilgine” diye Sayan’a karşılık verdi.

Hıncal Uluç'tan Seda Sayan'a sert sözler: Sende yüz yok!

SEDA SAYAN’A ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Seda Sayan ile Demet Akalın arasındaki tartışmayı bugünkü köşesine taşıdı.

Seda Sayan’ın geçmişte, ünlü işletmeci Mehmet Tuna’ya yolladığı haczi hatırlatan Uluç, “Para sayar… Ben kimsenin ekmek parası ile oynamadım hayatımda” demiş. Sadece ekmek parası değil, onuru, şerefi, gururu ile de oynadın sen, para için… Mehmet Tuna kalp krizi sonrası hastanede yatarken ve çalışanları seninle hazirana dek Şamdan’ı açık tutmak için anlaşma yapmışken, kapıya kamyon getirip, bütün çanak çömleğe haciz koyduran ve alıp götüren sen değil misin? Neyle yemek pişirecek, neyle servis yapacak o zavallı çalışanlar… İmzana sadık kalman bu mu? Tuna üzüntüsünden öldü, hastanede. Çalışanlar perişan oldular. Bunun tefrikası benim köşemde var. Arşivde duruyor” ifadelerini kullandı.

Uluç’un yazısının devamı şöyle;

“Para ile tuttuğun bir adamı TV şovuna çıkardın.

Adam ‘Ben Hale Soygazi’nin gayri meşru doğurup sokağa attığı oğluyum’ dedi. Hale bu ülkenin en saygın insanlarından biri… Yıllardır kenara çekilmiş. Sessiz sedasız oturuyor. Sen, ‘para sevdan’ yüzünden haftalarca, yalancı şahitlerle sürdürdün bir hemcinsin ve meslektaşının haysiyet katilliğini… O da köşemde tefrika edildi. Arşivlerde duruyor.

Yetmedi… Üç kuruş için ruhsatsız sahte bir Kovid ilacının reklamlarına çıkıp rezil olmadın mı?

Ama sende yüz yok Seda! Çok iyi bildiğin numaralarla sağladığın reytingin peşinde koşanlarda da…

Otur oturduğun yerde. Yap şovunu, al paranı.. Ona buna da sataşma e mi?

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar