Connect with us

Yaşam

Hamile olan oyuncu Ayça Erturan’a delta varyantı bulaştı

Kısa bir süre önce kız çocuğuna hamile olduğunu açıklayan oyuncu Ayça Erturan, koronavirüsün delta varyantına yakalandı. Sağlık durumu hakkında bilgi veren oyuncu, semptomların azaldığını söyledi.

Published

on

Hamile olan oyuncu Ayça Erturan'a delta varyantı bulaştı

Oyuncu Ayça Erturan, kısa süre önce ilk bebeğine hamile olduğunu açıklamıştı. Kız bebek annesi olmak için gün sayan 38 yaşındaki Erturan, delta varyantına yakalandığını duyurdu.

İLK DOZU YAPTIRMIŞTI

Yaklaşık 5 aylık hamile olan Erturan, “İlk doz aşımı yaptırmış, ikinci doz zamanını bekliyordum. Fakat virüs hızlı davrandı. Genel durumum iyi. Bebek de iyi. Doktorumun takibindeyim” açıklamasında bulundu.

“SEMPTOMLARI AZALTIYOR”

Oyuncu, aşının önemini de vurgulayarak “Belki hastalığa yakalanmanızı yüzde 100 önlemiyor ama semptomları azaltıyor ” dedi.

GÖZYAŞLARIYLA AÇIKLAMIŞTI

2014 yılında Oğulcan Kırca ile nikah masasına oturan oyuncu Ayça Erturan, geçtiğimiz ay hamile olduğunu duyurmuştu. İkilinin bebeklerinin cinsiyeti de belli oldu. Kızları olacaklarını öğrenen çiftten Erturan, o anları YouTube kanalından yayınladığı video ile duyurdu.

‘O KADAR EMİNDİM Kİ…’

Ünlü oyuncu, “Kızımız olacak, hiç beklemiyordum. ‘Kesin oğlan’ falan diyordum evde. Hamileliğimi öğrenmemden daha büyük şok geçirdim. O kadar emindim ki erkek olduğuna… Gerçekten çok şaşkınım” şeklinde konuşmuştu.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar