Connect with us

Yaşam

Haluk Levent’ten müzisyenlerin faturaları için başvuru çağrısı!

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün kademeli normalleşme detaylarını açıkladı. Kademeli normalleşme takviminde sanatçılar ve müzisyenler için herhangi bir adım atılmaması sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu.

Published

on

Haluk Levent'ten müzisyenlerin faturaları için başvuru çağrısı!

Kademeli normalleşme takvimi dün açıkladı. Birçok müzisyen bu kararın ‘ideolojik’ olduğunu savunurken tepkilerini sosyal medya üzerinden dile getirdiler. Mor ve Ötesi solisti Harun Tekin, ““Bu ülkenin birbirinden değerli müzisyenlerinin, müzik emekçilerinin, sahne sanatçılarının maruz bırakıldıkları şey rasyonel değil ideolojiktir” dedi.

Uzun süredir eğlence mekanlarının kapalı olması ve müzisyenlerin zor durumda olmasına devlet tarafından herhangi bir yardım yapılmaması üzerine sanatçı Haluk Levent harekete geçti. Ünlü sanatçı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda müzisyenlerin ödenmemiş faturaları için yardımda bulanacağını açıkladı. Bunun yanı sıra kalıcı çözüm için heyet oluşturup Ankara’ya gideceğini belirtti.

Haluk Levent’in açıklaması ise şöyle: 

Müzisyenler! Ödenmemiş su, elektrik ve doğalgaz faturanız varsa bizlere başvuru yapın. 400 ₺’ye kadar olan faturalarınızı ödeyeceğiz. (Bugün Saat 14.30 da başvuru açacağız) Ayrıca bir heyet oluşturup kalıcı bir çözüm için Ankara’ya gideceğiz. Hepimiz zor durumdayız.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar