Connect with us

Yaşam

Hakan Ural’dan babası Selçuk Ural’ın sözlerine tepki

Kanal D’nin, sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı Neler Oluyor Hayatta programında bugün, Selçuk Ural’ın açıklamalarına yer verildi. Hakan Ural, babasının açıklamalarına tepki gösterdi.

Published

on

Hakan Ural'dan babası Selçuk Ural'ın sözlerine tepki

Kanal D’nin, sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı Neler Oluyor Hayatta programında bugün, Selçuk Ural’ın açıklamalarına yer verildi. ”Ülkemizin %90’ı kıro ve kültürsüz” diyerek Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur dinleyenler için ‘kıro’ ifadesini kullanan müzisyen Selçuk Ural’ın bu açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

Hakan Ural ise programda “kıro” tartışmasına tepki gösterdi. Hakan Ural o sözlere yönelik “talihsiz, üzücü ve gereksiz bir açıklama” ifadesini kullanarak “Akıl sır erdiremeyecek benzetme, teşbihler var. Aşağılamak olur mu?” sözleriyle tepkisini dile getirdi. Ferdi Tayfur ve Müslüm Gürses gibi Arabesk müziğin usta isimlerine olan hayranlığını her seferinde dile getiren Hakan Ural, sözlerini bir kez daha yineleyerek “şarkıları çok kıymetli” ifadesini kullandı. Usta sanatçılar için “halkın büyük bir çoğunluğunun duygusunu tam damardan yakaladıkları için onlar çok seviliyor.” dedi. Ardından da “Burada ricam, insanları yaptığı ile baş başa bırakmak ” diyerek müzik tercihlerine saygı duyulması gerektiğini vurguladı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar