Connect with us

Yaşam

Hadise’nin sevgilisi Mehmet Dinçerler’in Instagram hesabı çalındı!

Şarkıcı Hadise’ye 40 bin dolarlık yüzükle evlilik teklifi etmesinin ardından “borç” iddialarıyla gündeme gelen ve ailede kriz yaşanmasına neden olan iş insanı Mehmet Dinçerler’in Instagram hesabı çalındı. Twitter’dan konuya ilişkin bir açıklamada bulunan Dinçerler, takipçilerini “Eğer mesaj alırsanız itibar etmeyiniz” sözleriyle uyardı.

Published

on

Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler'in Instagram hesabı çalındı!

Geçtiğimiz yıl haziran ayında oyuncu Kaan Yıldırım’dan ayrılan şarkıcı Hadise, aradığı mutluluğu iş insanı Mehmet Dinçerler’de bulmuştu.

Evlilik hazırlığı yapan çiftten Dinçerler, geçtiğimiz hafta “borç” iddialarının ardından Instagram hesabından sevgilisini takip etmeyi bırakmıştı.
Ancak gerçek kısa bir süre sonra ortaya çıkmıştı. Mehmet Dinçerler’in sosyal medya hesabını kapattığı ve bir süre özel hayatını gözlerden uzak yaşamak istediği öğrenilmişti. Üç gün önce hesabını yeniden aktif hale getiren Dinçerler, bir şok daha yaşadı.

Mehmet Dinçerler’in Instagram hesabı hacklendi. Twitter hesabından konuya ilişkin bir paylaşımda bulunan iş insanı, “Instagram hesabım hacklenmiştir, eğer mesaj alırsanız itibar etmeyiniz.” diyerek, takipçilerini uyardı.

Advertisement
Yorum Yapmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gündem

Kadın

Dünya

sanalbasin.com üyesidir

En Çok Okunanlar